• agresif bir yazar. böyle insanların sosyal ortamlarını çok merak ediyorum.
  • muhtemel olarak küçüklüğünde ailesinden göremediği ilgiyi bizden bekleyen bomboş bir çar.

buna örnek olarak mahallede gürültülü egzoz takıp gezen honda civic verebiliriz. aynı şekilde boş ses çıkartarak etrafındaki canlılardan ilgi arzulamaktadır.

hayatında hiçbir başarısı olmayan insanlar böyledir. tabii insan demek ne kadar doğrudur bilemiyorum çünkü insan akıl ve irade sahibidir, hayvanlar gibi değildir.

ezcümle böyle tiplemelere ilgi vermeyin. böylelerinin sevgilisi dahi olmaz, hayata dair bir başarım elde edemez, aşama katedemez. genelde kiloludur veya çirkindir, çevre edinemez. ama buraya dikkat edin; tipinden veya kilosundan değil, iletişim bozukluğuna sahip olduğu için çevresiyle sağlam ilişkiler kuramaz.

bunların bir de tarot-astroloji bağımlılığı vardır. zaten dediğim gibi bomboş bir çar olduğu için böyle gereksiz şeylere ilgisi de olmazsa olmaz.

yazdığı entrylere göre (bkz: aktroll) olduğu kanısına da varılıyor. herhangi bir ideolojiye de sahip değildirler. entrylerde mühendis olduğunu iddia ediyor. asgari ücretle ömür boyu çalışmaya mahkumdur. bu tip çarlara asgari ücret üstü maaş verecek firma dahi olmaz. asgari ücret ile çalışarak ampüle basmaya devam et, böylece refaha ereceksin.
  • nice troller, nice paralı hesaplar gördü bu gözler. fakat bu arkadaşımız kadar komiğine ilk kez rastladım.

hem toplama yapamıyor, hem deli analizleri var, hem de takıntıları.

yakınlarına sabır diliyoruz.
  • (bkz: #26789246) entrysinde gördüğüm kadarıyla reklamı sevmeyen bir yazar.

tamam plakayı gizledin, anladık, arabanın markasını ne diye gizliyorsun arkadaşım ...
  • bir adet böcek.
  • çok burnu havada, egoist ve bencil bir yazar.

beğenmediği, hoşuna gitmediği, canını acıtan yazıları yazan yazarlara kolayca '' geri zekalı '' hakaretini edebiliyor ama sözlük tarafından halen şutlanmıyor.
  • evet, cümleye nasıl girsem diye düşünüyorum.

yaklaşık 7 yıllık sözlük(inci+ekşi) kültürümde ilk defa bir kişi için olumsuz nick altı gireceğim.

buna layık olan ilk kişi olmuştur, kendisini tebrik ederim.

terbiyesizlikte zirve olarak bilinen inci sözlükte bile bu kadar ilerlemiş, garip bir vaka görmemiştim.

orada, en azılı serseri ile bile orta yol bulunabiliyor.

hapse girmiş çıkmış adamlar bile bu canlıdan daha naif ve incelikli ruha sahip.

kendisi, yazdığım bir entryi beğenmediği için sataşmış, siz dili dahilinde tam olarak neyden rahatsız olduğunu sorduğumda ise anlaması güç derecede saçma cevaplar vermeye başlamıştır.

onlarca yıllık bilim geçmişime, entelektüel birikimime ve topluma faydalı bir insan olma gayretime rağmen tek bir entryim hanım ağa'nın hoşuna gitmemesi sonucunda nick altıma çok talihsiz & anlamsız bir entry bırakmıştır.

kendisi sağlıklı iletişim kurmaya kapalıdır. tahminimce kaos ortamında bir çocukluk geçirmiştir.

büyük ihtimalle de hiçbir zaman kaliteli bir erkek tarafından tercih edilmemiş ve edilmeme haline devam edecektir. tercihlerin dışında kalan bir arkadaştır.

geç evlenmek başlığına yazdığım nefret, hakaret veya herhangi olumsuz bir içerik barındırmayan yazıma dehşet derecede alınmıştır.

bu konudan çok kuyruk acısı olduğunu girdiği entrylerden de rahatça gözlemleyebilirsiniz ancak kendisinin kavramaya niyeti olmadığı için oradaki yazıyı artık nasıl becerdiyse farklı şekilde anlamış ve triggerlenmiştir.

kendisi "kırmızı hap yazarından ne yarar beklenir?" gibi bir kuble de yazmıştır.

oysa the red pill hakkında en ufak bilgisi olmadığına %100 eminim.

sosyal medyada boş boş gezerken denk geldiği basit red pill kesitlerini görünce, onların anti feminist olduğunu sanan, 3 dakika sabredip bir şeyi tam öğrenmeden, tam izlemeden ön yargı besleyen, düşünme yetisini geliştirmek üzerine çok çaba harcamamış biridir.

oysa red pill araştırma alanının pozitif bilim çıktıları ve istatistik biliminin karması ile %100'e yakın biçimde bilime dayanarak ilerlediğinden haberi yoktur.

araştırmamış ve öğrenmemiştir.

redpill anti feminizm olarak doğmamıştır, kadın düşmanı değildir. redpill ilişki gerçeklerini ve paternlerini psikolog ve tıp doktorlarının makale & deney çıktılarından aldığı bilgiler dahilinde inceler ve sağlıklı toplum düzeni için tekrar halka sunar.

çok ciddi söylüyorum, kendisi rica etse evde kalma problemine yüksek sayıda atıf almış ilişki psikolojisi makalelerinden okuduğum ve rahatça kaynakçalandırabileceğim biçimde yardımcı olurdum.

mutlu da olurdu, benim gibi kibar ve centilmen bir insanla takışmak için böyle çaba göstermesine gerek yoktu.

ancak öylesine düşük profil çizen bir kişidir ki ne kibarlıktan anlıyor, ne de efendilikten.

sadece ve sadece kendi keyfine uymayan bir yazı gördüğü için salyalarını saçarak hiç yoktan kalıcı izler bırakmaya çalışıyor. son derece anlamsız ve bencilce bir hareket.

oysa bir entryi beğenmediysen eksile ve bir daha o yazarı görmemek için engelle geç, değil mi?

yooook!! illaki hır gür çıkartacak, herkes onunla aynı fikirde olacak.

işte klasik, insanların fikirlerine saygı duymayı bilmeyen bir kişi.

değersiz ve amaçsız yaşamaya yönelik hareketleri var, nedendir bilinmez.

kendisinin çok zeki olduğunu düşünerek bir şeyler kaleme almaya çalışır ancak entrylerine göz gezdirirseniz direkt gözünüze çarpacağı gibi 3000 kelime öğrenebilen maymunlar seviyesinde, belli kalıplar dahilinde, gram derecede zeka parıltısı içermeyen 1-2 satırlık, "okumasam da olurdu." diyeceğiniz gereksiz, harf israfı şeyler yazar.

özelden, şahsına tek bir saygısızlık yapmadan, çözüm odaklı yaklaşmama rağmen hatta ve hatta rahatsız ettiyse diye entryimi silmemi teklif etmeme rağmen inanılmaz derecede absürt-alakasız cevaplar vermeye ve davranışlar sergilemeye devam etmiştir.

kendisi hayatımda gördüğüm en toxic davranış sergileyen kişilerden biridir.

paternlerinde asla mantığa yer yoktur. tamamen asabiyet ve dürtüsellik ile işleyen duygusuz, amaçsız bir tür makine gibi yaşar.

10 yaşında çocukların bile "gereksiz mesai" & "enerji israfı" olarak görerek yapmayacağı haybeye işleri marifetmiş gibi yapar. inatla da yaptığı saçmalıkların arkasında durmaya çalışır. yaptığının yanlış olduğunu fark bile edemeyecek kadar empati eksikliği çeker.

kendi kurallarını dayatmaya çalışır ancak bu hayatta çok daha cevval insanların da var olduğunu unutur.

sözlüğün yarısı kendisinden nefret etmesine, nick altında kendisini yerden yere vurmasına rağmen anlamadığım bir motivasyonla "talihsizlik" olarak adlandırabileceğimiz tarzda sürdürdüğü yazarlık hayatına gayretle devam etmektedir.

üçüncü göz olarak bakanlara ibretlik bir yaşam formu izleme şansı sunar.

eğer bu yazıyı okuyorsanız kendisini engelleyerek insanlık için de, kendiniz için de büyük bir adım atarak daha ferah sözlük günleri için harika bir atılım yaşayabilirsiniz.

yarın da sırf siz beyaz rengi seviyorsunuz diye veya 7 sayısını favori olarak seçtiğiniz için nefret içerikli nick altı istilasına maruz kalabilirsiniz.

uzun zamandır kaliteli yaşam sürdürüyorum, hiç bu kadar iğrenç ve mide bulandırıcı diyalog üreten bir kişiye tanık olmamıştım.

adeta şok edici derecede saçma davranıyor.

samimiyetime inanın.

kendisi benimle ilk kez contact kurduktan sonra içimde bir zehir etkisi yarattı. kendisini kibarca uyarmaya harcadığım zamana üzüldüm.

bazı insanlar hoş laftan anlamaz.

onlar ile anladığı tarzda iletişim kurulur.

dünyada böyle kötü niyetli davranmak için yer arayan insanların var olduğunu bir süreliğine unutmuştum.

kendisine hiçbir zaman laf anlatmanıza ya da bir şey açıklamanıza gerek yok. mahalledeki çingenelerin de sürdürdüğü tarzda bir tür kabadayıcılık oynuyor.

bırakın oynasın.

dramatik, içler acısı olan hayatı bir gün kendisinden 100 kat daha değerli olan insanlara salça olurken yalnız başına iken sonlanacak.

gerçekten nefreti hak eden bir kişi ve insanlıktan nasip alma konusunda kaydadeğer sıkıntılar yaşamış olduğu bariz görülen biridir.

dünyada aynı anda bulunmamıza derinden üzüldüğümü belirtmek isterim...
  • sözlükte koca arayan, cinsel ve ruhsal tatminsizliği klavyesinden damlayan, kalitesiz, düşük karakter profilli bir yazar.
  • dün bana karşı yaptığı hadsizlik ile tanışma imkanı buldum kendisi ile. anladığım kadarıyla çok iyi bir insan ama ifade özgürlüğü olan bir bölgede değil de kendi krallığını yönetirken kendisi gibi düşünenlere karşı.

sonuçta insanların ne dediğini tartışmak yerine "sil onu" diyecek kadar hadsizlik yapabiliyor. özgür bir ülkede fikir beyan etmenin yollarını ararken tartıştığımız platformda sağolsun üç beş kişi kalmıştık, bir tane daha karşı taraftan kişi ile tanıştım.

hiç bir şey bulamayınca nickime kadar giden tartışmanın kalitesi 4 sayfa boyunca bir şeyler yazan insanların görüşüne ek olacak ama siz siz olunca bir daha böyle durumlardan önce ismi arayın.

eskiden bir şirketten bir şey almadan önce google a yazardım, şikayet var mı bakardım, artık birisi ile tartışmadan önce nickini yazıp bakacağım. sonuçta tartışma insanı bir yere götürmeyecek basmakalıp at gözlüğü olan birisi ile yapılınca sadece vakit kaybı oluyor.

edit 1: başlığa yazdığımi görünce dayanamayıp yine mesaj attı sevgili günlük, tehtidler falan var bir de, bir de benim ipliği alıp kazak falan orecek sanırım bir şeyler dedi durdu. neyse siz siz olun adı devilred olarak size mesaj atanlara mesaj kutunuzu açmayın, yazık giden vaktinize
  • durup durup nick altıma instagram yorumu bırakan kişi. bir de sözlükte açıkça sevgili arıyor. kendisi yeterince reklamını yapmadıysa eğer ben yapayım. bu kıyağımı da unutmasın. ahahahhahaha...
hesabın var mı? giriş yap