13607 entry daha
  • ölmez boşuna beklemeyin. daha 10 senesi var en az
  • türküm, doğruyum diye başlayan andımızın yeniden okutulması ile ilgili verilen araştırma önergesine çekimser kalan partinin genel başkanıdır.
  • bir alparslan türkeş değildir.
  • nereden bakarsam bakayım böyle bir adamın lider olduğu partiye nasıl oy verir insanlar anlayamıyorum. buna babam da dahil. tutarsız ve hiç bir alt yapısı olmayan bir herif. ülke acınası halde...
  • allah uzun omurler versin kendisine ama bir daha ayaga kalkmayi da nasip etmesin diye dua ettigim yedek lastik.

turklugu de serefi, hayisiyetinden farkli olmayan bu sahis, uzun omrunden sonra ahirette halifemizle birlikte hasrolur insaallah. nereye gidiyorlarsa birlikte gitsinler.

varsa hakkimi haram zikkim ediyorum. allah boceklerin omrunden alip isbu sahsa versin, o da omrun eski sahipleri gibi yasasin.

edit: darisi dogu perincek denen namussuz herife. tabii, bunlarin agababalari olan sahsa 2 kat beterini nasip etsin allah
  • yukarıda bir arkadaş " akp hdp e yanaşmasın diye mecburen yanaştı ve akp'i milliyetçi bir çizgiye getirdi" demiş.
    istanbul seçimlerinde o " devlet adamı" denilen bahçeli aponun sözcülüğünü yaparken
    hdp apoyu dinlemiyordu. her şeyi koltuk ve güç için yapan bir adam.
  • ölmesin ya. tayyibistanı içerden çökertmeye lazım.
    üff neyse. hasta. acil şifalar. falan.

kenan da kolay gitmemişti sürünmüştü epey. recep de aynı şeyi yaşar muhtemelen. ağır hasta olup koltuğa yapışınca böyle oluyorsa demek?
  • ölüme sevinmek ne kadar yakışı olmasada hayırlısı olmuştur diyebilirim. umarım mhp’de işler pozitif yönde değişir. tabi öldügü iddiadan ibaret o ayrı. aka iddialar doğruysa sevenlerine baş sağlığı diliyorum
  • daha andımızı kaldıranlara haddini bildirecekti gitmez bence?!
  • sözlüğün çökmesiyle bunun bir alakası var mı acaba. mehmet bey giderse erken seçimler öksüz kalır.
6276 entry daha
hesabın var mı? giriş yap