• kıskanmıştır, kıskanmamıştır, agresiftir değildir, laf sokmuştur sokmamıştır orasını geçiyorum da, dün gece nagehan tarafından fena halde gazlanmıştır. bir duyumun üzerine gidebilirsin, birkaç telefon bağlantısı alabilirsin ama bu derece sherlockçuluk şirazeyi kaydırdı bence. neredeyse programın yarısını dedektiflik yaparak geçirdi. yapılan iş profesyonel bir iş. bu kadar duygu selinin haber programında ne işi var.

kız nagehan. sen var ya az değilsin. tetikçi seni.
  • meşhur ibb aday düellosuna moderatör seçilmemesi çok içine oturmuş olmalı ki iki akşamdır yayını eleştirmekle meşgul. moderatörlüğünü beğenmiyorum ama bu yayını onun yapması gerektiğini düşünenlerdendim. bu akşamki yayında akpli abdullah güler ile chpli mustafa balbay arasındaki atışmaya (belli ki reyting için) aleni çanak tutmakta, akpli avukat beyin saldırgan üslubuna daha da destek olmakta ve konukların cümlelerinin ortasında anlamsız sorular sormakta ve programı iyice çorba etmektedir. zaten adamın bağırmasından kafam şişti, bir de karşısında balbay iki kelimeyi yanyana getiremediği için içim daraldı resmen. keşke kendisi yönetseydi düelloyu da biraz daha eğlenseydik. ismail küçükkayanın moderasyonu çok sıkıcıydı. zaten soruları da vermiş önceden (sanki hiç aklımızın ucundan geçmeyen, sanki adayları çok köşeye sıkıştıran sorularmış gibi)
    bu arada didem hanım yönetseydi binali beyin karşısında da böyle ağız burun kıvırıp artistlik yapacak mıydı? sanmam
  • canımsın demek istediğim moderatör-spiker. an itibariyle nezaketini bozmadan, sevincini belli etmeden gereken yerlere sokup sokup çıkarmaktadır.
  • bu akşamki seçim özel programında, fatih altaylı hariç konuşmaya çalışan herkesin ağzına lafı tıkayan, bas bas bağıran kadın. yeter be ablacım. tamam, anladık; sahne senin.
  • son yaşadığı olaydan sonra ders alıp, artık hayatta daha tuttuğunu koparan birisi haline dönüşeceğini düşündüğüm insan.
  • kendisi canlı yayın duellosunda ısrarcı olmasaydı 23 haziran da fark bu kadar olmayacakti. ımamoglu duelloda vasat kalsa da, ortak yayın sayesinde sadece ahaber , ulke tv, tvnet izleyen akp secmeni imamoglu'nu zorla da olsa izledi, dinledi. bir kısmı fikrini degistirdi muhtemelen. kendisine tesekkuru bir borc biliyorum.
  • bu gece de döktürüyor

ne portakal ne ismail ölümüne didem

seviyoruz seni didem reis
  • bu akşam her zamankinden daha güzel olan güzel kadın.
  • moderatörlük, enformasyon, iletişim, medya hukuku, tv program yapımcılığı, prodüksiyon, medya ve etik konularında meslektaşlarıa canlı yayında örnek olmuştur.

bu kadının son 3 aydaki görüntülerini radyo ve televizyon programcılığı meslek yüksekokulunda ders olarak izletip, okutun.

güzel cumhuriyetimin güzel kadınıdır. hayatının kalan kısmında umarım mesleğinde ve aile yaşantısında hep mutlu olur.
  • az önce “osman öcalan’ı trt’de konuşturdunuz” demiştir. iki gözümün çiçeği.
hesabın var mı? giriş yap