• fifa serisinde fantezi olsun diyerekten galatasaray'a aldığımız, bugün gerçekten kadıköyde galatasaray forması ile maça çıkacak adam. *
  • malum tezahürat'ın baş karakteri

(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=ezolq7mxm9y)
  • "panpa cevahir'den ayakkabı alacam, gel dolaşalım" dese. zerre düşünmem avm kapanana kadar dolaşırım peşinde. börgır bile ısmarlarım.
  • her uyandığım gün, galatasaray formasını giydiği için şükrettiğim futbol tanrısı.
  • türkiye'deki çirkef orospu çocuklarını, sahaya top oynamak için değil de rakibin futbolcularını tahrik etmek için çıkan orospu çocuklarını görmüştür bugün.
  • fenerbahçe'nin ne mal olduğunu görmüştür bugün. bugün bu adamın bile sinirlerini gerdiniz ya, daha ne diyim size ezikler...
  • saka maka bugun ki mactan sonra saygimi kazanmistir. kendisinden beden olarak kucuk olan adamin bogazina sarilana dik durarak puskurtmustur.
  • gün geçtikçe antipatik gelmeye devam eden futbolcudur. bu gidişle yazık ki tüm futbol severlerin gözündeki o usta golcü drogba, yakın bir zamanda çirkeflik abidesine dönecek.
    bugün maç içinde ve maçtan çıkarken kendisini her yerin efesi zannetmesi ve dayılanması yakışmadı. fiziksel eksikliğini bu şekilde kapatmaya çalışıyor belkide.
  • 12 mayıs 2013 fenerbahçe-galatasaray maçında sabri'ye saldıran volkan'a "yiyorsa bana atarlan" demiştir. belki de dememiştir ben yazıyorumdur; hareketlerinden öyle anladım.

her türlü çok baba adamdır; çocukluk kahramanım prekazi, ergenlik kahramanım hagi'yse; 30'lu yaşlarımın kahramanı kendisidir.
  • bakınız şimdiki tespitimde tamamen nesnel yaklaşıyorum:12 mayıs 2013 fenerbahçe galatasaray maçı sonu fenerbahçe taraftarı sahaya bir şeyler atar ve herkes eğile büküle polis kalkanları altında soyunma odasına girerken, dik duruşu ve takındığı şampiyonluğa giden lebron james surat ifadesi ile tam olarak "ulan ben afrikalardan, banliyölerden, iç savaşlardan geliyorum, iki su şişesinden, bozuk paradan mı korkacam allahsız tosbağalar" diyordu. büyük topçu..
hesabın var mı? giriş yap