• dün şu şekilde bir entry yazmıştım. (bkz: #26806026) twitter'daki yardım hattı hesaplarına da buna benzer bir mesaj attım. bugün bir baktım ki yayın hayatına başladığından beri 16:9 yayın yapan lig tv 2 opsiyonel olarak 4:3 yayın da başlatmış. bilmiyorum belki tesadüftür ama hakkaten çok iyi oldu. tamam kötü yanları fazla ama hakkını da yememek lazım.
  • klasik rock yayını yaparak artı puan almış kanal
  • çok uzatmadan özetleyeyim.
    üç sebepten üye değilim:

1) kanalların yerini değiştiremiyorsun (favori işini örnek vermeyin aynı şey değil)
    2) zırt bırt giren tecavüzcü reklam ve yönergelerden nefret ederim
    3) her ay düzenli öolarak para verilen bir tv sisteminin mantığı en azından istanbulda bir kaç saatten fazla tv'ye ayıramayan biri için gereksiz.

ayrıca kanal geçişleri çok manasız şekilde yavaş ve kumandasıyle cihazıyla tam bir kalitesizlik abidesi.
    ha d-smart daha beter o ayrı mevzu tabi.
  • yılllardır kullandığımız kutu ve kumandayı değiştirdikten sonra, haliyle yazılımın da değişmesiyle canımızı sıkmaya başlayan yayın platformudur. şöyle ki; eskiden gayet net okunan menü ve bilgi ekranları öyle kötü bir zemin ve renk uyumuna kurban gitmiştir ki tv izleme mesafesinden, gözlüksüz görmek mümkün olmamakla birlikte gözlük takıldığında bile oldukça zorlanılmaktadır. sen canın istediğinde akan yayını durdur, yok efendim kaydet vırt zırt ama istenildiğinde gel bir ekran görüntüsünü kişiselleştirme imkanı verme. yazık.
  • discovery channel atılımı ile biz belgesel seven kullanıcılarını mutlu ve mesut etmiştir. bahtiyar olduk sayesinde.
  • home tv uçmuş. evet resmen 17. kanal artık yok. bu bana digiturk kapattırır.
  • kanal degisikliklerine sinir oldugum kurum. belgesel kanallarını yüzküsürlere attıklarından beri izleyemez oldum. önceden seksenlerdeydi mac izlerken falan sıkıldıgım anlarda bakıveriyordum nat geo'ya falan. simdi cok üseniyorum teee yuzkusuru tuslamaya.
  • discovery channelı standart pakette vermeyerek dün akşam kendilerine uyuz olmamı sağladılar.zaten kapattırmayı düşünüyordum artık farz oldu. nereden öpeceklerini şaşırdı bunlar, utanmasalar cnbc e kanalını da standart paketten çıkartacaklar.şike operasyonu yetmemiş bunlara, akıllanmamışlar.

eşeği bile s*kmenin bir adabı var, 2 s*keceksen, bir öpeceksin ki onun da gönlü olsun.bunlar habire bize arkadan çalışıyor.müşteri memnuniyeti sıfır..

imza:2011 başlarında digiturk'e ayda 100 tl den fazla kaptıran masum köylü
  • daha cok lig tv icin satin alinan uydudur.
hesabın var mı? giriş yap