şükela:  tümü | bugün
  • bir ahmet şık açıklaması.

ahmet şık: dijital yazılımla işi bitirdiler

güya, seçimi akp ve erdoğan bu sayede kazanmış.

yuh yani, o zaman hdp niye baraj altında kalmadı? ahmet şık bile böyle saçmalayabiliyorsa, ne diyebiliriz ki.
  • benim de benzer bir teorim var.
    tutanaklardaki oylara dokunulmadan extra sandık ilave ediliyor olabilir yazılım ile oynama yapılarak. sonuçta ysk içerisinde olanı biteni bilemiyoruz.

mhp'nin hiç oy kaybetmemesini anlamlandıramıyorum. çevremdeki tüm eski mhp'liler vermeyeceğiz diyordu. doğuda mhp oyları 2-3 kat artmış görünüyor. ufak ufak eklemeler ile çözdüler diye tahmin ediyorum.

edit: bir sürü mesaj aldım. haklı bulan da var küfür eden de. %100 hilesiz seçimdi diyen bile var. komiksiniz.
  • susun deli konuşuyor, konuş deli.
  • bak muhalif kardeşlerim, destek olun size bu mallardan daha iyi programı 6 ayda vereyim. en azından kendi kendinizi üzmemiş olursunuz.
  • yazılım dijital olduğuna göre gerçek olmalı, dijital olmasa yok canım olamaz artık derdim ben de valla.

yalnız ben sayın vekil beyin de dijital bir vekil olduğunu düşünüyorum, dijital olmayan vekil olsa zaten böyle programlanmış gibi tepkiler vermezdi.
  • inse sporlu birisi olarak ahmet şık'a tek sorum var.
    bu nasıl bir yazılım ki hem ysk, hem aa, hem chp, hem sandık gücü, hem oy ve ötesi, hem hdp verilerini eş zamanlı manipüle edebiliyor?

tamam, bitti. kabul edin artık.

ekleme edit:
    4 mesaj geldi, 4 mesajında içeriği aynı. kardeşim bakın ortada bir şeyler döndüğü yönünde herkesin bir kuşkusu var, doğru. ama ortada sırf kuşku var diye ne yapılabilir? bu isimler değil mi yenilgiyi kabul eden? tüm rakipler "eyvallah kabul ediyoruz" dedi mi, dedi. ortada hile namına en küçük bir iz veya işaret var mı? yok!
    kimse bana kalkıp "şu yazar bak şunu yakalamış", efendime söyleyeyim "tivittırda benim kuzen görmüş, sonra hemen silmişler" demesin. o yazarlardan çok daha üst donanıma sahip olan parti mensupları var. emin olun bir hile yakalamak için çok didinmişlerdir ama hile yok. varsa bile ince'nin söylediği gibi 10milyon oy farkedecek bir durum söz konusu değil.

o yüzden en tepe isimlerden birisi kalkıp "seçimde hile var, aha bu da delili" deyip masaya yumruğunu vurmaz ve kamuoyunu bu konuda ikna edici açıklamalar yapmazsa neyin mücadelesi ne şekilde verilecek?

vekiller sorumluluk sahibi olmalı, ahmet bey siz de sorumluluğunuzun farkına varın. elinizde somut delil yoksa bu gibi ifadeleri rica ediyorum dillendirmeyin. ki gazeteci kökenlisiniz, delil önemini ve ne şekilde bulunacağını bir çok kişiden iyi bilirsiniz.