• ntv meteoroloji editörü. 7 ağustos 2014 ankara yağmurunu unutmayarak biz taşralıları sevindirdi.
  • az önce ntv'de hava durumu ile ilgili yorumlarını dinledim.diyeceğim tek şey var iyi ki meteoroloji üstadı ali esin bugünleri görmedi.
  • anadolu üniversitesi eğitim fakültesinde kendi bilgi birikimi ve tecrübelerini gerçekten dinlediğinizde türlü hayat derslari alabileceğiniz hoca. sevmeyeni çoktur kendisi de bilir bunu ama değeri sonra anlaşılır. vizyonunuzu genişletecek, perspektifinizi geliştirecek her şeyi alabilirsiniz kendisinden.
  • star tv'de meteoroloji haberleri sunan kişi. bugün sabah ve akşam olmak üzere iki kez denk geldim. sabah mesut yar'ın programında 1987 mart gibi olacak mı sorularından fenalık geldi hepimize diye söyleniyordu. az önce akşam haberlerinde yine aynı cümle. kelimesi kelimesine. doğru dürüst bir cevap da yok.
    anlaşılan mesleğini pek sevmiyor ve kelime haznesi de kısıtlı.
  • ntv meteoroloji müdürü.
  • hava durumunu biri bu kadına zorla sen sun mu diyor anlamadım. isteksiz isteksiz cevaplar, doğru dürüst kurulmayan cümleler. yahu şöyle akıcı türkçe ile havanın nasıl olduğunu olacağını anlatabilecek kimse yok mu ntv'de…
hesabın var mı? giriş yap