• fethi paşa korusu'nda bulunan restauranttır. servisi güzeldir ve fiyatları normaldir. bi porsiyon yemek -ki isimleri baya cafcaflıdır- 20 tl civarıdır. manzarası çok iyi değildir, lakin idare eder.
  • osmanlı sinisi ismini verdikleri dehşet lezzette bir yemeği vardır.
  • haftaiçi açık büfe kahvaltısı olan ender yerlerden biri. muhafazakar populasyonu oldukça fazla ayrıca.
  • boğaza nazir lahmacun, pilav yiyerek keyiflere keyif katan bol feyzli sohbetler edebilirsiniz.
  • açık büfe kahvaltısı için gittiğinizde, bazı çalışanları jest yapıp önünüze ''bu da bizden'' diyerek sahanda yumurta getirebilirler.
  • sinemada oynayan reklamında get lucky'nin ud ile coverli hali çalıyor arkada gıygıdı gıygıdı. o ne la?
  • darica'da bulunan restorandir.
  • manzarası gayet iyi olan mekan. menüsüde iyidir velhasıl iyi
  • muhteşemdir. manzarası, garsonları, yiyecekleri çok iyidir. ailece keyifli bir yemek veya kahvaltıdan sonra koruda gezip yeşile doyacağınız yerlerden. saçma sapan yerlere dünya para ve vakit ayıracağınıza buraya gidin mutlu birkaç saat geçirin.
  • fethi paşa korusunun üstüde bogaz koprusune bakan mekan....fiziksel şartları iyinin üstünde. ..amma velakin garsonlar şu katilmadik mal... bunu tek iki üç gidisimle karar vermedim efendim her gidiş de de aynı seymi oluyor. .vallahi oluyo. . dusundum de acaba oraya garson alırken kriter bu mu yani...kardeş sen öküz olacaksın musteriye kaba davranavaksin. yoksa bu millet bi çayla bu manzaraya saatlerce bakar oturur da kalkmaz. ..galiba prensipleri bu..
hesabın var mı? giriş yap