• link
    taşıma suyla değirmen döndürmeye çalışanların sıçıp sıvayıp sonra da üstüne sifon çekmesi hadisesi. 12 bin yıllık gölde define aranmasına izin ver, göl yok edilsin, üstünü toprakla kapat, şimdi de tankerle su takviyesi yaparak eski görünümüne kavuşturacaklar.
    buzul göller, krater göller, tektonik göller, karstik göller, volkanik göllerden sonra yeni bir göl çeşidi ortaya çıktı: tanker göl

daha önceden öngörülerek, böyle bir başlık açılmış: (bkz: dipsiz göl'ün yeniden açılması)
  • (bkz: sıçıp sıvamak) bu olsa gerek
  • yolda giderken bi pet shoptan japon balığı almalarını tavsiye ediyorum. dünyanın en büyük akvaryumunu oluşturabiliriz böylece.

not:daha önce milletimiz uyarmıştı tekrar uyaralım. bu işlemleri yaparken etrafını betonla çevirmeyi unutmayın, malum çocuklar...

edit:not
  • sosyal medayada çıkmasa onu da yapmazlardı.
    böyle gamsız bir ülkeyiz işte.
  • yap işlet devret modelini "yak işlet devret" modeline dönüştüren bir iktidar burada da "yak-hiç et/piç et-yok et" modelini uygulamıştır.
    rıdvan dilmen'e göre: göl olur*

edit: son model eklendi.
  • nefret ediyorum ya gerçekten bıktım artık bu zihniyetten. bu kadar cehalet bize mi denk gelmeliydi ne bahtsızmışız.
  • (bkz: salak yemin ediyorum geri zekalı bu çocuk)

tabi, öyle suyu geri koyunca gölü boşaltırken öldürdüğünüz onca canlı geri gelecek hemen.
  • (bkz: dipsiz göl'ün yeniden açılması) dedim dedim inanmadınız bak noldu?

yakın zamanda belki.
    eski görüntüsüne kavuşur mu, o eski tadı verir mi, doğal güzelliğine kavuşur mı bilmiyorum ama artık ne doğadan ne de dimağlardan silebilirsiniz cinayet izlerini!

biz acılarımızı doğaya gömdük
    o acılarla, gözyaşlarıyla yeniden yeşereceğiz
    büyüyüp katilleri çepeçevre saracağız
    ruhsuz bedenlerini toprağa gömeceğiz
    üstüne ölü topraklar atıp sonsuza dek öldüreceğiz
    köklerimiz toprakta sapasağlam,
    gövdelerimiz güneşte dipdiri hayat bulacak

(bkz: dipsiz göl'ü yok eden hasankeyf'i de yok etti)
    (bkz: #97900483)
  • acarlar bir su ihalesi, doldururlar golu, parasini vergilerle vatandas oduyor nasil olsa. vurgunda sinir tanimayan iktidara yeni bir ekmek kapisi olan vaka.
  • arkadaşlar şu an çok sevinçliyim, haberler müthiş:

"burası sit alanı değildi. türkiye´de yüzde 9,7 alanında sit alanı var. 2023 hedeflerimiz arasında ise bunu yüzde 17´ye çıkartmak istiyoruz. sayın cumhurbaşkanımız da konuya çok hassas."

oh be valla iyi ki bu ülkede yaşıyorum.
hesabın var mı? giriş yap