• discovery channel'ın yeni tematik kanalı. arabalar, motorlar, iş makinaları, silahlar vs. oldukça maço bir kanal olacak gibi görünüyor. şimdilik sadece d smart 57. kanalda hd yayın yapıyor.

1-2 saattir izlediğim kadariyla bu tür programları bu kanala toplamış gibi görünüyorlar.
  • arabalara, makinalara, bir sistemin tekniğiyle ilgilenenlere hitap eden belgesel kanalı.

discovery network bünyesinde konuyla ilgili sağlam bir arşiv olduğu için kendini fazla tekrar etmese de araba mezarlığından yeni bir araba toplama ya da birbirinin aynı motorsikletler yapma temalı belgesellerin yanında daha yenilikçi daha işin tekniğine inen programlara da ihtiyaç var.
  • çevirilerini kontrol etmeyen kanal.

yahu kanal yönetimi lafım size !!! türkçe çevirilerini hiç mi kontrolden geçirmiyorsunuz??? lambır gümbür çevirilerle izlemek zorunda mıyız bi bu kanalı ???

fifth gear programını izliyorum akşam; alfa romeo mito ve citroen ds3 karşılaştırması yaptıkları bölümde, kullanmaya başlamadan önce teknik verilerini anlatırken aynen şu ifadelere denk geldim.

- alfa romeo mite 100 km'de 1,6 litre yakmaktadır.
    - citroen ds3 bla bla bla ve 1,4 beygir gücündedir.

dur dur bak aklıma ne geldi !!! hatun maserati gran cabrio kullanıyor ve 32 km'de bir depo benzin harcıyor diyor.

bu kadar bariz hatalar yapmayın arkadaşlar lütfen. zaten bir kaç tane güzel program yayınlıyorsunuz onların da içine sıçmayın.
  • şu aralar en favori kanalım. koca ayak yok , ufo yok , kurdu maymunu yok , sadece motor sesi.
  • çevirileri ucuza gelsin diye öğrencilere falan yaptırıyorlar galiba. o kadar kötü çeviriler var. yanlış çevirilerin üstüne bir de sürekli tekrarlanan ifadeler, bir bütün olarak anlam ifade etmeyen yani içerikten bağımsız olarak çevirilen cümleler de cabası.

benim için dil çok problem değil ama yabancı dili yetersiz izleyiciler için çok itici oluyor bence.
  • artık teledünya'da olmayan kanal, özletecek kendisini.
  • deli gibi izlediğim kanaldı. hafta sonları motor olayları, hafta içi ise başarısızlık ordusu favorimdi.
hesabın var mı? giriş yap