• 3-5 kişi birleşip şuna haddini bildirememişler mi?

bir kadına öyle küfürler edilecek, oradakiler de bir şey yapmadan erkeğim diye dolaşacak.

yazık lan.
  • minibüste bir tane delikanlı bile yokmuşmuş.

lan tanımadığı bir kadına böyle dümdüz küfür edebilen bir psikopata kim ne yapabilir? kimse canını sokakta bulmadı. bu herif "şş sakin ol bakalım" diyen bir adamdan bütün hıncını alır. hatta belki tabancası vardır. ölür gidersiniz. yeni türkiye! (bu yeni türkiye lafına tepki gösterenler olmuş. oysa ben eskiden bu kadar çok kutuplaşmanın yaşanmadığı görüşündeyim)

ben her gün bu tür olaylarla karşılaşıyorum. kulaklığımı çıkarıp dinlemiyorum bile..kanıksadım artık..herkesin birbirinden nefret ettiği, bir kıvılcımdan kıyameti koparan böyle bir toplum yok dünyada yemin ediyorum. durum ortada işte..hiç tanımadığı bir kadına ne kadar rahat küfür edebiliyor.. hatta çıkış noktası büyük olasılıkla kadının kıyafetini yadırgaması bile olabilir.. anladınız siz onu.

edit: adamı savunanlar bile var yuh artık. neymiş kız solcu aktivistmiş. haketmiş. o kız başörtülü olsa (ki adam o zaman böyle küfürler edemezdi) tepkiniz daha korkunç olurdu değil mi? vereceğimiz tepkilerde bile mağdurun önce dünya görüşüne bakan leş bir toplumuz.
  • akp'ye oy vermiştir. reis hayranıdır.
  • pislik herif.
  • dili koparılası mahluk.
    bizim sorunumuz ilk adımı kimsenin atmaması. çıkacak biri yapıştıracak yumruğu, "öyle seyredecekseniz adam değilsiniz" diyerek beyfendileri toplum içinde seçeneksiz bırakacak da anca harekete geçecekler...
  • bana şok yaşatmış olay.

ya yeni türkiye bu kadar oldu mu? yani bir kadına dakikalarca küfürün edildiği bir ortamda dolmuş hiç bir şey yokmuş gibi yoluna devam ediyor.

hani böyle halkımızın övündüğü salak bir geyik var ya yurtdışında adam öldürseler kimse dönüp bakmaz burada herkes müdahele eder diye alın size yeni türkiye.

tabiki unutulup gidecek olay. ama yine bir umut gelişmeleri takip edeceğiz.
  • "hala kurşunlarak katledilen kadınlar"goygoyu.

hayır öyle bir devlet yapısı var ki bu hatunların kafasında, erkek için her türlü şiddet, hakaret, tehdit karşılıksız kalacak; ama kadına yöneldi mi vauuvvvvv!

hayır, şöför zaten başına bir şey gelmeyeceğini bildiği için böyle umarsız. oradaki insanlar artık bıkmış ve eminim altında "banane, beni düşünen mi var?" modundalar. o eski devlet olsa, bu adamı devletin polisi ayrı, savcısı ayrı, kodesi ayrı bitirirdi. sonuçta, oradaki konu, artık seni kollayacak pek kimsenin kalmaması, dikkat ettin mi?

o yüzden, yolun açık olsun "kadın" kişi. bu kafayla ne kadar olacaksa artık...
  • erkeğim müslümanım diye gezen dallamalar nasıl da sessiz sedasız kuzu gibi bakmışlar aralarından bir tanesi çıkıp o kadını savunamamış mı orda yazık.
  • emniyetin bacısını sikeyim mi dedi?
    allah’ını sikeyim mi dedi?
    bir kadına ulu orta fahişe, orospu, seni sikerim mi dedi?

adam türkiye’nin bütün kesimlerinin duyarlı olduğu konulara 1 dk içinde kombo yapmış. yanına kalmaz umarım.
  • yüreksiz adamları !!! ve kadınları!!! taşıyan araçta çekilmiş iğrenç görüntülerdir. olayın mağduru dışında kimse ağzının payını vermemiş ya bu davara pes doğrusu. şeytanından bulasıca pislik!
hesabın var mı? giriş yap