• türk lirası bereketsiz diyenlere kapak gibi girsin.

bakın 1 kilo domates bir sürü lira yapıyor.

demek ki neymiş saksıda domates yetiştirecekmişiz.

kılışdarcılar kesin bundan da rahatsız olur, evet.
  • orası nerenin migros'u bilmiyorum ama yarım saat önce kilosu 2.95tl'den aldım salkım domatesi. muğla'nın küçük bir ilçesindeki migros'tan.
  • burası organik ürün reyonu falan olabilir. kuru soğan uzayda bile 8.99 tl olamaz nihayetinde.
    ne anlamsız bir başlık ...
  • migros’un organik standının fotoğrafıdır. yani organik domatesin kilosu 28 tldir.
  • 28 değil 29 liradır .
  • bu sene üç kök saksıda domates yatırımı yapmıştım daha şimdiden parasını çıkaracak denilebilir. iktisatcı olarak yaptığım en iyi yatırımın da bu olması ayrı bir şenlik.
  • bazı arkadaşlar markette, pazarda satılan "normal" domatesin kilosunun 28 lira olduğu algısını yaratmak için yardırdıkça yardırıyor. sakin olun olm, akp gidecek zaten. böyle saçmalıklara ihtiyaç yok.
  • organik ürün standının fiyatlarının fotoğrafını çekip burada algı kasmakla neyi başaracağını sanıyor bu yavşaklar, merak ediyorum.
  • tamam muhalifiz ama ben bugün pazardan 2.5 tl'ye aldım. bir zahmet migros yerine pazardan alın arkadaşım.
  • (bkz: ekonomi çok iyi) demiyorum ama yinede iki gün önce pazardan 3tl gibi bir fiyata aldım domatesi. migros'un vip marketi falan mı var?
hesabın var mı? giriş yap