• sen çok güzel bir filmsin !

bu film hayatı anlatıyor;abartmadan,gözümüze sokmadan,sadece var olduğu gibi.
    filmin ilk 15 dakikasında bu ne dedim ve film bittikten sonra ciddi duygulara kapıldım.
    tiyatro olmasına gerek yok,herhangi bir müzik grubu ya da dans topluluğu da olabilirdi anlatılan.ama yaşananlar yine de aynı olurdu .
    filmde anlatılan bu "comune"de hepimiz en az bir defa bulunduk.bir çok kez bu insanlardan bir kaçı oldum ben,farklı durumlar farklı karakterler...ama oldum.
    bi de...en güzeli ne biliyor musunuz ?

"ı got your back !"
  • tiyatro oyunu, oyuncuları ve yaşadıkları üzerine güzel bir film.

bir şeyi gerçekten sevmek, arkadaşlık kavramı, takım olma veya olamama konularını etkileyici bir şekilde ele alabilmiş, hayatlarımızdan da çokça öğeler bulabileceğimiz bu filmde beni etkileyen çok şey oldu.

ama en çok da tiyatro grubuna sadık kalan ve yükselmek yerine orada kalmaktan mutlu olan kızı düşünüyorum.
  • bu filmi tekrar tekrar izleyeceğim filmler listesine alıyorum.
  • hiç abartmadan söylüyorum bu zamana kadar ki izlediğim en kötü film olabilir..

6 arkadaş var doğaçlama tiyatro ile uğraşan sonra bişeyler oluyor birşeyler yaşıyorlar anlamsız bir şekilde bitiyor ayrıca türkçe dublaj olarak izlediğimden midir nedir hiç bir espri anlamadım hani insan şöyle haha falan der ya en azından o bile yoktu senaryo boktan espriler berbat karakterler desen jack ile bill hariç hiçbiri aklımda kalmadı sıska bir abla,şişman bir abla,36 yaşında biri,jackin sevgilisi karakterler bunlar..

izlemeyin vakit kaybı 10/3
  • we hate it when our friends become successful konusunu irdeleyen hoş film.
  • tiyatro hele de emrpovize tiyatro * ya ilgini varsa kaçırmayın. zaten bir şekilde tiyatro sahnesinde bulunmak isteyenler mutlaka izleyeceklerdir.

etkileyici bile sayılır. ( 7/10 )
  • hayata dair filmleri çok seviyorum. bu filmde aynen öyle. hayatın tam ortasından. uçmalı kaçmalı filmler arayanlar için bir şey ifade etmeyecektir.
hesabın var mı? giriş yap