travenian

  • 11758
  • 261
  • 54
  • 4
  • bugün

kouachi kardeşler

sayesinde katliam yapan orospu evlatlarının da terbiye(!) ve nezaket(!) sahibi olabildiklerini öğrendiğim iki şerefsiz bunlar.

acı olan tarafı bu şerefsizler gibi olmak için yanıp tutuşan en az on bin beyinsiz var bu ülkede.

insan hayatı kutsaldır , nefsi müdafa dışında insan hayatına son vermek için geçerli hiç ama hiç ama hiç bir sebep olamaz bu dünyada.

insan olan için.

debe editi: bu entry debe'ye girmiş diye sevindiniz mi. sevinmeyin. bu cümlelerin tepki olarak yazıldığı ve bahse konu iki aşırı dinci iti terbiye (!) ve nezaket (!) sahibi olarak gösteren * * bu entry'den tam 12 kez daha fazla favori lenmiştir. matematik gerçeklere giden yolu gösterir insanlara. bu sözlükte tastamam 28 kişi gerçekten de katliam yapmış iki salağın terbiye ve sözüm ona nezaket sahibi olduğuna inanmakta ve bu inançlarını da söz konusu enty'yi favorileyerek alenen ilan etmekten çekinmemişler * . bu durumda boynumun borcudur düzeltme yapmak *:

bu ülkede bahse konu iki kardeş gibi olmak ( ve yaptıklarına benzer katliamlar yapmak ) için yanıp tutuşan ve özellikle de son 12 yılda şekillendirilmiş en az yüz bin beyinsiz var. ne yazık ki.

edit 2: adet bozulmasın. (bkz: lösev) (bkz: bir tuğla da sen koyar mısın)

devamını okuyayım »
09.01.2015 15:59