• bazı insanlar vardır, durumları ifade etme şekilleri çok farklıdır. keşke bir durum olsa, o ifade etse ve ben de okusam dersiniz.

tanım: her zaman severek okunan yazar.
  • ekşi sözlük yazarı.
  • ta ki bu sabaha kadar çaylakların kendi kendine çalıp oynadıklarını düşünen bir çaylak olarak girdiği entrysiyle beni çok mutlu etmiş yazardır. ben de onu çok seviyorum.
  • yüzme sporu ve barfiks ile özdeşleşmiş yazar, sağlam vücutta bulunan sağlam kafa.
  • olduğu ortamı dolduran sağlam adam. gittiğinden beri bir şeyler eksik. kendisini gülümsetecek harika bir şarkı göndereyim bari.
  • birikimli, üslubunu sevdiğim, kaliteli yazan badimdir. en kısa zamanda buluştuğum badilerimden olması dileğiyle.
  • nasıl bu kadar zaman hakkında hiç yazı yazmadım bilmiyorum. kendisi benim hakkımda yazmış ve gerçekten çok doğruları söylemiş, en azından o zaman için. kendisi her zaman bahsettiğinden çok daha iyi bir insandır, her zaman bahsettiğinden daha mutlu olabilen bir insandır, göstermek istediği ile kendisi farklı bir kişidir.

bazen incitilme korkusuyla kendisini çok daha agresif çok daha kırıcı veya çok daha sert mizaçlı gösterebilir, fakat o kibar ve zaten adında olan "bey" ekinden anlaşılabileceği üzere aslında çok daha nazik ve çok daha anlayışlı biridir.

tek kusuru insanların onu üzebileceğinden korkmasından dolayı her daim aktif olan kalkanlarıdır.

ben kendisiyle on-off ilişkisi 15 yıldır devam eden biri olarak söyleyebilirim ki, kendisi insan olarak tanıdığım en eğlenceli, en kafa dengi, en renkli ve en önemlisi en düşünceli insanlardan biridir, bunu göstermeyi sevmeyebilir ama gerçek aslında bu.
  • nicki ile müsemma bir yazar. gerçekten bu insan o kadar beyefendidir ki ilkel primat türlerine dahi insanca muamele edip sirke seviyesi ph değerini değiştirmez. sözlükte insanlara mesajla küfür eden gibon gillerlerden mebzul miktarda mevcutken böyle insanların kıymeti bilinmelidir. kendisini seviyoruz. ***
  • 10 yılı aşkındır arkadaşımdır ve o her zaman doruk bey 'dir.
hesabın var mı? giriş yap