• avm'de denk gelip yemek yedigim yeni acilan yer. tavuk burger ve isvec kofte var agirlikli olarak menude.

yeni acildigi icin hizmet 10 numaraydi. yemekler de parasinin hakkini veriyor diyebilirim. patatesin yanina bol bol koyduklari cheddar peynir super.

3-5 yil sonra ben demistim demek icin soyluyorum, akli olan burdan bayilik alir, bozmazlarsa alir yururler.
  • az önce yemek yediğim, kalite yerlerde bir tavuk dünyası girişimi. denemek için bile uğramayın bence.

edit: tavuk dünyası girişimi değilmiş. tavuk dünyasını kurup satan kişinin bir girişimiymiş.
  • kümes gibi kokan tavukçu, gitmeyin
  • verdikleri broşürde sadece arapça ve ingilizce kullanılmış. aşırı sinir oldum.
  • 21 eylül 2019’da 18:30 gibi özdilekpark avmde denediğim rezil rüsva bir kfc gibimsi yerli ve milli tavukçu zinciri, ne servisten anlıyorlar ne tavuktan önce bunu söylemem lazım çünkü çorba ve yoburger diye bir şey söyledim çorba beş dakika içinde ve yemek de hemen çorbadan iki dakika sonra daha kocaman çorba ortada duruyorken geldi ve hemen dokundum hamburger de patates de ılıktı neyse dedim çorbaya devam ettim çorbaya devam ediyorken garsona sordum ben sizden çorbadan sonra yemek istemiştim fakat yemek geldi hemen dedim dedi ki dursun burada eğer isterseniz ben ısıtıverir getiririm, dedim süper mantıkmış kalsın, patates düz normal patatesti porsiyonu azdı ve buzzzz gibiydi, hamburgerde düz kızarmış tavuklu hamburgerdi ve sıfır lezzet vardı ve tabii ki buzzz gibiydi yani özetle bu zincire puanım 10 üzerinden 2
  • burada kötü yorumlr gördüğüme çok şaşırdım yaaa bence tadı efsooooo ve fiyatı da cok uygun..ben kfc tavuğunu çok severim ama yediğimde yağından mıdır nedir midem kaynar ve kusarım mahvolurum o gün.hatta 3dür yiyorum böyle hayatım kayıyo dedm bir daha yersem salağımdır dedim.işte bu doyuyoda yediğiniz kfc tavuğu hiç midenizi rahatsız etmiyo of yazarken bile canm çekti.sadexe servis gerçekten aşırı kötü yaa garson türbanlı bir kadın vardı sanki zorla çalıştırılıyomuş gibi triplerdeydi, şef dedikleri adam ne dediğimizi anlamıyodu ve çok geç geldi.yeni açılmış diye oturtamadılar herhalde diyip geçiyorum ama tadı cok güzeldi denemeniz lazım bence
    22.11.2019 edit: geçen tekrar yedim leş gibiydi ya nasıl böyle değişebilir ki bir tat
  • ilk açıldığından beri karanfildeki yerine giderim bugün bir arkadaşımla gittik ancak tam 6 lira zam gelmiş (kola+burger+çay) ancak burger menüşündeki bir sosu çıkarmışlar , patateslerin sayısı azalmış ve baharatsızdı buna karşılık çıkardıklerı sos yerine az biraz salata veriyolar. burgeri çok güzel olsada artık gidilmeyecek mekanlar listemde.
  • fiyat performans olarak vasat olan yer.keşke denemeseydim.
  • bugün kendisini cevahir'de denedim. söylenenlerin aksine bana porsiyonlar gayet büyük geldi. bolca patates vardı. lakin fiyatlar çok yüksek(yaklaşık 28tl kola ile birlikte). steakhouse burger menü alınabilecek fiyata tavuk menüsü satılması, üstelik piyasaya yeni giren bir yer tarafından bunun yapılması garip. bi 5 lira daha verseniz, normal dükkanlarda kırmızı etten burger menüsü de yiyebilirsiniz üstelik.

hamburger menüsünü denedik. oldukça doyurucu. hatta 4'e doğru yedim, artık porsiyon büyüklüğünden mi, yaklaşık 2.5 aydır fast food'a dokunmamamdan mı, yoksa hanımla(5 yıllık sevgili) yeni ara vermenin verdiği psikolojik etkiden midir nedir bilmem ama inanılmaz tıkadı, başka bir şey yemedim akşam falan. içinde hafif acı bir sos var, ben acı sevmem, lakin seven için oldukça lezzetli bir sos, zira patatesin yanına da vermişler. bir de yanına verdikleri salatadan koymuşlar burgerin içine.

lakin şöyle aptalca bir şey var. hamburger'in içine koydukları etten fazlasını koydukları, üstelik yanına bir de makarna koydukları(ekmek de var) tabak menüleri, burger menülerinden daha ucuz. sonradan fark ettim bu fiyatlandırmayı. bana garip geldi. bir tavuk burgerci olarak, en büyük rakiplerinin 4 menü verdikleri fiyata tek bir menü vermeleri, diğer burger zincirlerinin en pahalı et burgerlerinin fiyatına tavuk vermeleri, deneme süreci sonra batmaya götürebilir...

edit: tavuk dünyası da aşırı pahalı, evet.
  • kesinlikle tenders - red dragon menüsü, bu firmanın en kötü menüsü olabilir. tavukların üzerine koydukları acı sos, bildiğiniz kırmızı doritos'un makineden geçirilmiş hali. böyle sos olmaz olsun. resmen acı cipsli tavuk!

tabi buna ek olarak menülerin yanında ki patates kızartması, menülerde ki miktarın neredeyse yarısı. en azından bana gelen öyleydi.

sadece tek bir menü, 20 küsür lira. yanında içecek söylerseniz 5-6tl daha gözden çıkartmanız gerekiyor. etti mi size minimum 25tl.

bu paraya kfc'de best of kutu ya da kemiksiz kutu yemek daha mantıklı. en azından daha doyurucu ve içeriği bol.

fiyatlarını düşürmeden ya da menüde ki içerik miktarı çoğalmadıkça, bir daha uğrayacağımı sanmıyorum.
hesabın var mı? giriş yap