şükela:  tümü | bugün
 • ankara çayyolu sarnıç park avm dışına açılmış olan şekilli tea house. starbucks gibi ama kahve yerine milyon çeşit çay alternatifi sunuyorlar. dış görünüşü sebebiyle başta yabancı marka sanıyordum ancak öğrendim ki yerli bir girişimmiş.

  üçüncü dalga kahvecilerin her köşeyi işgal ettiği bir dönemde çay kültürünü yaşatmak adına mantıklı ve modern bir atılım. kendilerini kızılay veya tunalı'da da görmek isteriz.
 • oldukça iyi düşünülmüş bir fikir, gittim yerinde gördüm,çaylarını ve pastalarını tattıktan sonra muhteşem bir mekan olduğuna karar verdim.
  öncelikle personel ve cafe sahibi çok şirin,güler yüzlü;ekip,genç ve oldukça dinamik. mekan oldukça geniş,güzel dekore edilmiş ve hem açık hem kapalı olarak kullanılabilen bir özellikte. çaylara gelince neredeyse hepsini denemiş biri olarak hiçbir çayı çok kötü değil hatta çoğu çayı mükemmel. muhteşem pastaların sırrı ise turta cafenin eski pasta şefinden geliyor. yani o bayıla bayıla yediğimiz turta cafe pastaları artık dr. tea. co.'da. ayrıca mottoları "back to the basics" bizi en aşina olduğumuz kültüre çekiyor. her yer kahveci bilmem ne babalar ile doluyken capcanlı,lezzetli muhteşem bir kaç saat için dostlarla uğrak noktası olarak belirlenebilir.
 • bugün itibariyle arjantin caddesinde de bir şubesi olan mekan, her köşebaşında açılan kahvecilerin verdiği bıkkınlığa bir çare olabilir.
 • dünya tatlısı çayları olan, arjantin caddesinde yeni şubelerini açmış mekan.
  bugün diyetimizi bozarak, ikram ettikleri dereotlu zeytinli muffinlerini, türlü türlü mis kokan çaylarını, tatlış kurabiyelerini tatmış bulunduk. "aldığım kalorilerin hepsi helal olsun be!" diyor, başarılarının devamını diliyor, güleryüzlü çalışanlarına da selam çakıyorum. *
  umuyoruz ki ders çalışılası sakinliği, şirinliği de daim olur.*
 • bahçeli 7. cadde'de de bir şubesi açılmıştır.
 • bestekar sokak’ta da açılmış olandır.