• yeni keşfettiğim twitter ve instagram sayfası. düğünlerle ilgili efso videolar var ya
    twitter
    insta
  • şu videosu çok acayip olandır.
  • bu sayfada paylaşılan çingene vatandaşların videoları beni şoktan şoka sürüklüyor. kazalar, düğün salonu teknolojisi sebepli rezillikler vs her şey ok ama bu çingene/roman kökenli kardeşlerimiz tayfayla gerçekten bambaşka dünyalarda yaşanıyor. giydikleri gelinlikleri filan kim dikiyor nerden alıyorlar çok merak ediyorum.
  • komikli düğün videoları paylaşan sayfa. takibe başladım, bakayım dedim videolara sıradan.. bir güldüm, iki güldüm , üç, beş, derken bi noktada bütün videolardaki gelinlerin aşırı mutsuz olduğunu farkettim. ondan sonra güldürmek yerine can sıktı. hem de çok fena.. yazık be.. törenizi, görücünüzü, başlık paranızı sikeyim.

sonu müge anlı'da biten bi dolu evliliğin düğününü de görmüş olduk.
  • bu aralar boş zamanlarımın en güzel eğlencesi olan hesap
  • cenaze evlerinde yemek dağıtımının yasaklanması gibi salon düğünleri ve takı törenleri de yasaklanmalı.

ama o zaman düğünlerde yemeği sevdiğim tavuk ve pilav çok fena riske giriyor. şu durumda terör devam etmelidir. alır bi çeyrek gideriz canım ne olacak. yemekli düğünler candır yaaaa...

işte böyle benim kafa bi o yanaaaa bi bu yana.
  • efsane bir hesap. mutlaka takip edin. başkası adına utansanız da çok sayko videolat var.
  • bekarları düğün yapmaktan soğutan hesaptır. neyse ki ben evliyim düğünü de yaptım.
hesabın var mı? giriş yap