• sağdakinin beden dili çok iyi, geleceği parlak. soldaki sinirlerini kontrol edemiyor ve fazla defansif, kollarını kaldırarak vücudunu büyük göstermeye çalışıyor ama sağdaki etkilenmiyor.
  • ben fen lisesindeki ilginç kavga gibi bir şey beklerken gerçekten de yukarıdaki bir yazarın da bahsettiği gibi turabimsi iki çocuğun atışması çıkan olay. bana pek samimi gelmedi açıkçası, değerli bir yığına dönüşmelerini temenni ederim.
  • bir boku da abartmayın amk dedirten başlıktır. (bkz: tanım sıçmak)
    şu videonun başlığının açılmasını gerektirecek neyi var acaba? açacağın başlığı sikeyim.
  • çok tatsız, biz o yaşta 31 çekerdik.. gerçi hala çekiyoruz
  • (bkz: staged)
  • kameranın onları çektiğinden haberleri varmış da rol yapıyorlarmış gibiler. ezberlenmiş laflar , mavilinin r'leri bastırarak söylemesi , bu saçma sapan büyümüşte küçülmüş tavırlar buram buram samimiyetsizlik kokuyor. çocuk dediğin saf olur , daha doğrusu saf olmalı.
  • bir diğer efso replik olan "bir yanlış tüm doğruları götürür anlıyor musun?" üzerinde de durulması gereken video. aslına bakılırsa bu bebelerin her bir cümlesi ateş ediyor. kitap yazın okuyalım reyizs.
  • tansiyon ufak bir artınca sağdaki yumruğu hazır etmiş, olur da edebiyat kurtarmazsa diye. yani bunlar da bizden korkmayın.
  • olayın mezarlıkta geçmesi ve çocukların yaşını da düşününce beni benden alan tartışma.

terazi gibisin lafını sevdim yalnız yürür o. **
  • ay neden bitti ki. çekirdeğe uzanıyordum. *

küfür olmadan nasıl ağır sözler söylenir böyle gösterilir işte. 2000 den sonra doğdu diye dalga geçilen nesildir.
hesabın var mı? giriş yap