• en arka koltukta oturan adamın koltuğu yatmamaktadır. önündeki yolcu koltuğunu yatırdığında adamın verdiği tepki interneti ikiye bölmüş.

https://twitter.com/…tatus/1227709791172206593?s=19
  • geç yapılmış tartışmadır. insanlar koltuğunu yatırırken arkadaki kişinin durumunu gözetmelidir. şahsen ben sormaya çalışıyorum ama garip karşılanabiliyor. ya da önümdeki koltuk bana hiç sorulmadan lap diye yatırılıyor ve birşey diyemiyorum.
    biraz iletişim, biraz empati lütfen.
  • dünyayı ikiye bölen deyince bir şey var sandım da geldim. saçma sapan bir video açmayın.
  • gereksiz tartışma.

kadın direkt olarak kusursuz. kendisine tanınmış bir hakkı kullanıyor. videoda dikkat edin adamın alanı da o kadar dar değil. bomboş olay. arkadan almaz bi daha olur biter.
  • ikisi de kendi açılarından haklıdır. tek sorımlu bu şekilde uçak dizayn eden, ettiren havayolu şirketleridir.
  • arkadakini rahatsız edecek şekilde koltuğu yatırmak hayvanliktir kim ne derse desin. ama videodaki iki kişi de çok normal gelmedi bana.
  • dünyayı siktir et de hayatta ki an kıl olduğum insan tipi. sanki evinde yayılıyor saygısız karı.
hesabın var mı? giriş yap