• sen sarhoş ve yalnızken seni kim eve götürecek...
  • evet tevekkül diye bir şey var ve haktır. doğru olan da budur. ama içimde bitmeyen kin hızla artmakta...
    ve ben gelemiyorum zannetmeyin :)
    her ne kadar size öyle lanse etsem de gelirsem orayı başınıza yıkacağımı bildiğimden gelmiyorum. bir yay burcu kadını olarak istediğim ama yapamadığım hiç bir şey olmadı şimdiye dek. henüz planlarımı oturtmuş değilim, attığınızı zannettiğiniz kazığı çok sağlam bir şekilde düzenleyip alttan ittirmeli üstten tüttürmeli öttürgeçli oturgaç haline getireceğim sizin için... zamanı var.
  • hangisi?
  • her şeyi tek taraflı kendi kafamda mı yaşıyorum yoksa beyninin bir taraflarında senin de içini kurcalayan bir şey var mı anlayamıyorum, anlatmıyorsun, anlamak istiyorum ama zaten karşımda konuşmayacağını biliyorum. belli etmezsen bilinçaltım deli gibi cevap arayacak, lütfen elinden geldiğince yönümü çizmeme yardımcı ol yoksa beynim, içimi kemirmeye devam edecek.
  • özledim, yıllarca daha özlerim.
  • inadın bi tarafına kaçtı. mutlu musun şimdi?
  • buraya yazılanlar genelde o kişinin ilgili entryi okumayacagi varsayilarak yazılır.

ama ben biliyorum ki o kişi bu entryi okuyacak :)

okuma amk gerek yok! işine bak

edit:imla
  • okuma burayi. okumayin. dusunmek istemiyorum burayi okudugunuzu. o yuzden boyle rahatca yazabiliyorum. gun gelir de ya anlarsaniz bunlari yazanin ben oldugumu diye korkuyorum her seferinde. ama durduramiyorum bazen sadece. bazen de cok yazmak isterken tutuyorum kendimi. konusmak isterken susmam gibi. biktim artik. sizden biktim diyecegim ama belki de en iyi secenekler sizsiniz cevremdeki ne yazik ki. keske hicbir seyi dusunmek zorunda olmasam, yarini veya gelecegimi ornegin. sadece gidebilsem dusunmeden. hasta olmak gibi mesela kanser, kurtulus olmasa da rahatca yasayabilsem dusunmeden. cok yoruluyorum yalnizca, hem insanlardan hem de hayallerimi gerceklestirememekten, istedigimi yapamamaktan. cabalamaktan yoruldum artik bir seylere ulasmak icin. kaybetmekten de korkmuyorum artik, alistim. sadece uzmekten korkuyorum. hala sevilebiliyor olmak tuhaf geliyor, hala birilerinin benden umutlu olmasi ise zor. hepiniz acimasizsiniz ve bunun icin sizi suclamiyorum. sizden artik bir sey de beklemiyorum, en ufak bir anlayis bile. yalnizca cekip gitmek istiyorum gunun birinde habersizce, dusuncesizce, plansizca, kendi kendime. hani olmaz ama oldu da merak ederseniz o gun geldiginde, yalnizca sunu bilin, mutlu oldugum yerde olacagim ve sizlere de mutluluk dileyecegim tum kalbimle.
  • önce kendimi sonra seni affediyorum...
    yaşandı ve bitti...
    artık geçmişimi yerinde bırakıp bugünüm ve yarınlarıma odaklanmak istiyorum...
    ve sana teşekkür ediyorum beni sevgimi hakedecek insanın ellerine sonsuza dek bıraktığın için...
  • uyudun muuğ?
hesabın var mı? giriş yap