57031 entry daha
  • dün sabah seni son kez sevdiğimi hissetmiştim, son kez dokunduğumu anlamıştım, içimde belli belirsiz bir umutla ya buradan da dönerse, ya bu eşiği de geçerse diye bir ses çınlıyordu elbet ama yine de çok ihtimal vermiyordum. yine de hiçbir şey yiyip içemeden o şekilde yaşadığını görmektense huzura kavuştuğunu bilmek biraz olsun içimi rahatlatıyor. seni ne kadar sevdiğimizi hissettin mi bilmiyorum ama emin ol ki bu dünyada sahip olabileceğin en iyi babaya sahip oldun, çünkü o gerçekten de sana bir hamster'a değil de gerçek bir çocuğa sahipmiş gibi baktı. ben de elimden geldiğince iyi ve şefkatli bir anne olmaya çalıştım. insanların yaptıkları kötülükleri gördükçe, sana her baktığımızda bir meleğe bakıyormuşuz gibi hissettik. çünkü sen günahsız ve masumdun, bizim elimize muhtaç ve sesi bile çıkmayan minicik bir candın. keşke şu anda yanında olabilseydim ama hele bir döneyim bir sürü kır çiçeği eşliğinde ziyaretine geleceğim meleğim. toprağını sulamak o zamana kalsın..
  • boynu yanlış kesildiği için bahçede başsız koşuşturan horozun acısını çektirdin bana...
  • kitap oku mk.
  • beni hiç yalnız bırakma istedim, bırakama. bazen her şey o kadar hayal gibiydi ki, unutamamak istedim. hafızamdan ilk kez bu kadar ürktüm. her şey hala yanımda, yöremde, telefonumda. ya beynim bir oyun oynarsa bana? hayatımın bir evresinde de olsa, koşulsuz mutlu olabildiğimi unutamamak istedim. seni unutmayı ne kadar çok istediysem, bizi unutamamayı da o kadar çok istedim işte. anonim bir aşk gibi sevgilim.
  • sen olmadan sarmıyo hayat:p
  • sana kimse kızmamış, aliye. senin sağlığın, belli ki kimsenin umurunda olmamış. kimse dememiş sana, "bu yemeği bir daha yemeyeceksin." seni kimse hakkıyla sevmemiş. kimse kalbinle ilgilenmemiş, "dursa ben ne yaparım?" diye ödü kopmamış kimsenin. başın ağrıdığında kimse başında sabahlamamış, tedirgin olmamış, korkmamış. kimse seni kaybetmekten korkmamış, anlıyor musun! ben korktum, aliye, anlıyor musun beni!
  • bugün ölüm yıl dönümün.
    yazacaklarımı, az önce günlüğüme yazmıştım zaten.
  • seni çok seviyorum, umarım tekrar birbirimizi bulabiliriz.
  • demek ki bazen kızıp küsüp gitmek gerekiyormuş. en iyisi buymuş. boşuna birşeyleri toparlamaya veya birilerini kırmamaya çalışıyormuşuz. ah şu zaman! keşke geriye de alınabilse...
  • benim hatamdı çoğu biliyorum ama farkındalık ne büyük motivasyon değişmek için. bu aşkı sanki baştanmış gibi doğru yaşayacağız, bizi seç.
21 entry daha
hesabın var mı? giriş yap