şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
21463 entry daha
 • hani nietzsche diyor ya bana yalan söylemiş olman değil sana bir daha inanmayacak olmam üzüyor beni, işte öyle .. aramızdaki sevginin ne kadarı gerçek ne kadarı yalan onu bile bilmiyorum. gidişini kolaylaştırmak için söylediklerin, kalışımı kolaylaştırmak için söylemediklerim.. tam sana alışmışken birine neden alışmamam gerektiğini bana hatırlattın güzellik, unutmuştum.
 • ulan gözümde bi ara dolardan daha değerliydin be.
 • gercekten okuyormuş

  edit: engelimi aç
 • başkalarına gonullu organ nakliydin sen
  once aklın gitti
  ardından ayakların
  en sonunda bakmaya doyamadigim gövden

  sevdiğim senden ricam
  bari giderken gozlerini bırak
  kendi adin gibi bilirsin ki
  ben onlarsiz edemem

  bir şiirde nasıl izah edilebilirsin
  kalbimin dili donmez

  mesela
  alnı terli bir doktorun ağzında
  hastayı kurtardık sozudur
  kapıda bekleyen eşine
 • "yillar sonra da bir hazan sabahinda
  sessizce uyanirsam yüregimde olacaksin
  iste o an nerelerden duyacaksin
  vakit cok gec bitmis olacak
  beni nerden bulacaksin
  bir defa kaybedersem
  belki bir daha bulamam
  seni simdi istiyorum
  yillar sonra duyamam"
 • ve ben senin için yapabileceğim en büyük fedakarlığı da yaptım.
 • yol yok diyordun ya, bir yol var; rüya gibi bir yol hem de. ve gerçekleşmesi için oturup anlatmama izin vermen dışında hiçbir şeye de gerek yok. 2 yıl önce bir nisan ayında o bankta otururken önündeki 5 ayda yaşayacağımız şeyleri sana anlatsaydım, onların çok daha imkansız olduklarını düşünürdün, bunu temenni edebilirim. her şeye rağmen o 5 ay yaşandıysa, bu nisandan 5 ay sonra çok daha güzel hayatlara sahip olmamız hiç zor değil; uzun yıllara, başka ülkelere gerek yok, tek ihtiyacımız olan şey biziz. sadece "anlat" yaz, ve yine bir nisan ayında bir banka oturup dinle beni; eğer dinledikten sonra o yola girmek istemediğine hala eminsen, ben de ötesini düşünmem, söz.
 • seni su sikik dünyada ki çoğu şeyden daha çok seviyorum her zaman belli edemesem de. seni tanıdığım için, o renkli dunyanda kaybolabildigim icin, o icimi ısıtan gülüşüne kahkahana tanık olduğum için ne kadar kendimi şanslı sayıyorum bilemezsin. sana dokunmak bile tarifsiz iken düşün yanıma kivrildigin beni sarip sarmaladigin gecelerde yaşadığım huzuru mutlulugu.
  seninde beni sevdiğini biliyorum. göstermekte bazen benden daha beter oluyorsun. ama eminim. belki o bakışların, belki ses tonun, belki gulumsemen. sende kendimi görüyorum bazen.
  evet hızlı oldu. ama şunu netleştirelim. ben senle geçirdiğim anların bir saniyesini dünyaya değişmem, degistirmekte istemem. ıyi ki varsın

  seni seviyorum
  tatlı ruyalar
 • hiçbir zaman özel hissettirmedin bana ve hep benim bunu sana yapmamı bekledin, ben sana sürekli özel hissettirmeye çalıştım ama sen bunu bana bir saniye bile yaşatmadın. sonra da “niye ayrıldık?” dersin kendi kendine...
 • hayatındaki en doğru kararı verdin. ama bu yazdığımı okuyorsan şu an, pek de doğru bir karara benzemeyecek bu.
  neyse ya siktir et, mutlu ol. ben seninle de, sensiz de mutsuzdum. tahminim o ki anlık sevinçler dışında hep böyle gidecek bu durum. varoluşsal bir lanet muhtemelen benimkisi.
1 entry daha