şükela:  tümü | bugün
17691 entry daha
  • sabah uyandığımda sana “günaydııın!” diyemeyeceğim veya gece uyurken iyi geceler dileğinde bulunamayacağım.
    telefonuma gelen hiçbir arama, mesaj bildirimi senden olmayacak.
    yolda yürürken kaldırımda karşı karşıya kalıp yalpalamama neden olan kişi sen olmayacaksın.
    otobüse bindiğimde yanımdaki koltukta oturmayacaksın hiç.
    markete girdiğimde, kasadayken arkamda sıra bekleyen kişi de sen olmayacaksın.
    hiçbir yol, hiçbir sokak, hiçbir seçim sana çıkmayacak.
    sen hiçbiri değilsin, öyleyse neden herkesi sana benzetiyorum?
    tıpta bir adı var mıdır bunun? benzetme hastalığı olsa gerek.
    gördüğüm herkeste senden bir parça arıyor gözlerim.
    -“saçları ne kadar benziyor ona.”
    -“çenesi aynı onunki gibi.”
    -“gözleri aynısı.”
    ben benzetiyorum aslında ama görsen gülersin “bu mu bana benziyor?” diye. çünkü hiçbiri sen olamaz ama ben yokluğunu yok etmeye çalışıyorum sanırım.
    böyle düşününce çok garip oluyor.
    bir daha seni hiç göremeyeceğim sahiden de.
    ölüm gibi ayrılıklar da varmış meğer.
  • hiç mi pişman olmadın çocuk? bak evimize yeni bir minnacık gelecek yarın akşam? tanışmak istemiyor musun onunla? bana sorarsan, seni affetmek çok zor benim için. çünkü benim yerime zeytin'i, bade'yi ve deniz'i cezalandırman senin değil babanın davranış biçimiydi ve seni affedesim yok. çünkü merhametini bir kenara iliştiriverdin bir anda. bizi biz yapan şey dünyayı değiştirme çabasına talip olacak düzeyde bir merhamet değil miydi? ama lanet olsun, seviyorum seni...
  • ilk defa senin için bir şeyler yazacağım hiç haberin olmadan kim olduğumu bilmeden . uzun zaman oldu be senin icin gözlerimde yağmur damlari yagmayis galiba bu gece sağnak yağışı var hazırlıksız yaklandim.
    kaç zaman oldu söyle öylece seni düşünüp hayelerinele kendimi kandırıp varmısın gibi davranmak .
    ahh be ayşegül keşke sana herseyi anlatabilsem ah keşke platonik olmasa keşke keşkeler olmasa.

sonuza kadar bir yerlerde haberin olmadan sesizce seveceğim çünkü bana aşkın sarbini içirtin.
  • merhaba sincap,
    okur musun? okumaz mısın ? bilmiyorum.ama ben ilk önce baktım başkaları ne yazmış diye.insanlar buraya neden yazıyor diye baktım.belki bazılarımızın yazdıklarını okudular,bazılarımız ise hiç ulaştıramadı bu yazıyı anca ekşici piçler yazdı ve anca onlar okudu.yazan eğer kızsa yavşadılar bu kadar.peki ya ben senin okuman için yazıyorum ya bunu.ya okumazsan? ya da okudun diyelim ne değişecek?direk sana yazsam ya olmuyor mu o?neden yazamıyorum ben sana ?gururu olmayan bir insan neden yazamıyor ya sana ?gurur sahibi olmak kötü bir şeydir evet ama benim sana yazmamamın sebebi senden gelecek kötü mesajlar,kötü tepkiler değil tepki vermemen.konuştuk biz valla çok konuştuk hatta ama konuşmaya doyamadığım birisin.kavga da buna dahil * yeter ki konuşalım :).
    seni anlamadığım zamanlar oldu.senin de beni anlamadığın zamanlar oldu.bazen öküz oldum,bazen mükemmel romantik bir erkek oldum.sağım solum bir değil ki napayım.içimde düşünceler fink atıyor, çok fazla düşünüyorum.aslında düşünmemek lazım ya.düşününce deliriyor insan.delirdim ya da deliricem az kaldı.beni anlaman için illa yanında olman gerekmiyor.benim fikirlerimi önemse o bana yeter*.ailendir sana engel olan ve ya kendinsindir bilmiyorum.sevdim ben,sevildim de ben.bundan eminim de sanki gerçek sebebini bilmiyor gibi hissediyorum ben.yarım kaldım ben şuan tamamlayamıyorum kendimi.üzmemek için mi yaptın bilmiyorum ama keşke üzseydin de benim yarım bırakmasaydın.
    uğraşmak,savaşmak ne bilmiyorum. artık bunların üzerinde gelen bir karar var onlar toplum mu diyelim yoksa biz mi diyelim bilmiyorum.sanırım türkiye ekonomisi gibi oldum.çöktüm, çökecem.mutlu günleri olur bu çocuğun bensiz diyorsun ama olmayacak bunu da biliyorsun.biz birlikte mutlu oluruz diyorsun ama ailem karşı gelir ben napacam diyorsun.biz mükemmel bir çift oluruz diyorsun ama kendi içindeki başka sen olmaz diyor.garip valla.
    ben pes etmedim sana olan sevgimden bil isterim.seninle yaşadığım o mutlu anlardan da pişman değilim.sana hep inanan sana hep güvenen bir insan oldum.o mutluluğa aç gözlerinin gülmesiyle utanmanın birleşmesiyle oluşan mükemmel bir şöleni gördüğüm için mutluyum ben.sana bir şeyler katabildiğim için mutluyum ben.sana eğer bir şeyler öğrettiysem mutluyum ben.öğretebilmişimdir umarım...sanırım seni kaderimdeki insan olarak gördüğüm için seninle olurum diyorum, beni bekler diyorum.zaten kaderde sen yoksan yalnız devam ederim. senin gibi güzelliği ahenk içinde birisi yok bu dünyada bana göre *.ben saydım ya 1850 gün .sen bu ayrı günleri geçmesi için sayar mısın binlerce gün?senden ben uğraşmanı bekliyorum.senden ben savaşmanı bekliyorum.sendeki potansiyeli bi tek benim gördüğümü biliyorum ama o potansiyel mükemmel bir potansiyel.sanki bir kylian mbappe sanki bir eden hazard.ulaşmak isteyip ulaşamayacağını düşündüğün için vazgeçer misin?vazgeçme sen,beklerim ben.yak gel
    seni neden sevdiğimi anlamazsın o ayrı mevzu,seni sinir eden zaten bu değil mi? :).''neden sevdi bu beni?nasıl sevdi diye kafayı yer durursun.''anlamıyorsun beni sen,neden sevdiğimi anlamıyorsun çünkü bana değil kendine odaklısın.sen benim seni sevmeme bakmıyorsun.kendinin sevilmesine karşısın.zamanın çok olacak,seni neden sevdiğimi anlaman için.
    sözlükte okuduğum bir entryde şöyle bir söz vardı.''cennete gidecem diye karakterimden vazgeçemem ben.'' hatırlamıyorum şuan kim yazdı?hangi başlığa yazdı ama senden de bunu bekliyorum.karakterinden vazgeçme engelleri aşmaktan vazgeçme.ben olsam da olmasam da boyun eğme kimseye.bunu söyleyen kişi seni en iyi tanıyan kişi.güven bana.yapamam diyeceksin şimdi.deme.yaparsın öyle bir yaparsın ki.sana inanan ve ya seni anlayan tek kişi olabilirim.o yüzden bana inan.yapamayacağın hiçbir şey yok.sadece iste.istediğin kişi ben olursam eğer bana da ulaşırsın.*

sana inanan ve sana güvenen bir insanım.yalnız olduğunu düşünsen de yanındayım ben.sen benim hayatıma renk katan bir insansın.sen gittikten sonra hayatım siyah beyaz olmaya mahkum oluyor.kendimize vakit ayırıp,kendimize gelelim.daha sonra tekrar hayatımızı rengarenk yapalım eğer mümkünse.bu ayrı geçen zamanda düşünerek birbirimizi daha iyi tanıyalım.doğru kişi miyiz?doğru insan mıyız? sen benden vazgeçmedin,ben de senden vazgeçmedim.bunu ikimizde biliyoruz da hayat bize izin verir mi onu bilmiyoruz.vazgeçmemek önemli.vazgeçen kaybeder *
    bunu sana yazabilirdim direk okuman için ama yazdığımda karşılık beklicektim.buraya yazdım ki beklenti içine girmeyim.herkesten kaçabilirsin de benden hala kaçamayacağın farkında değilsin.bu kadar sevilmeyi beklemiyorsun ama seviliyorsun sincap. :)
  • eğer sende benim kadar üzgün hissedip açı çekiyorsan, ilişkimizi bitirmek istemiyorsan, bir şekilde engelleri atlatabileceğimizi düşünüyorsan, birbirimizi sevebilmemizin mümkün olacağını düşünüyorsan lütfen gurur yapmayı bırakıp ağustos ayına kadar çok geç olmadan sadece ve sadece gitme kal de bana. bunu söylemen yetecek. her şeye rağmen seninle olabilmek için kalacağım. söylemediğin takdirse tüm olasılıklar ölecek. bu şehirden çekip gideceğim ve her şey sonlanacak. işte tüm bu tercih sana kalıyor. bu bizim son şansımız. to leave
  • ömrümün bir gecesi daha sensiz geçiyor.
4 entry daha