• tobacco yani puro aromalı likit arıyorum, bilen yeşillendirsin.
  • tam 1 yıldır kullandığım alet.
    doktor arkadaşına sorup elektronik sigarayı bırakıp normal sigaraya dönenler doktorlara yanlış soru soruyorlar diye düşünüyorum.

sormanız gereken soru: bu aleti bırakıp normal sigaraya dönmem daha faydalı olur mu? şeklinde olmalıdır.

bu zararlı mı diye sormayın. hiç kimse bu aletin zararsız olduğunu iddia edemez.
  • kullananlarda kilo artışının sebebini merak ettiğim buhargaç.

tütün sigarasını bırakmak veya azaltmak kaynaklı mı kilo alıyoruz yoksa e-sigaranın bunu artıran bir yönü mü var anlayamadım. bu başlığı takip eden yazarların mesajlarını bekliyorum.
  • su gectigimiz gunlerde yeniden hakkinda bol bol likit denedigim alettir. bu bahsettigim uzun aciklamali entryi yazamadim henuz vakitsizlik sagolsun ama su an denedigim su likitten de bahsetmek istedim buhardaslarima fikriniz olsun diye. oncelikle likitlerin pegasusvape'e ait oldugundan bahsedeyim reklam falan diye cirlayan olacak olursa diger entrylerimi okumasini rica edeyim simdiden. ayrica burada yazanlar tamamen kendi goruslerimdir kardes ben evyap kullaniyorum en guveniliri o diyene haklisin abi demekten baska bir sey yapamam cunku. neyse baslayalim.

denedigim likitler bu pv'nin yeni cikardigi iki cesit. yazlik ferahlatici likit arayisinda olanlar icin ikisini de basarili buluyorum ben sahsen.

mira: bu cok garip bir lezzet olmus. ejder meyvesi denen naneyi hic tadip koklamamistim daha once ve yani garip bir lezzeti var. ara sira icilebilir kesinlikle degisik bir zevk veriyor. ama benim icin kesinlikle adv (tum gun buharlanacak) likit olamadi.

vega: bakiniz bu likite asik oldum. tahminimce fransiz krema denilen sey bavarian cream ve bunu nane ile karistirmislar. lezzeti aciklayayim hemen, bu eskiden mavi kutularda pop tip mi ne oyle naneli sekerler satilirdi ya, hah iste onlari sikip likit yaptiginizi dusunun. ayni lezzet ve ben cok begendim yazin da adv listemin basinda olacak o kesin.

ha bir de galiba yeni serilerde siseler degismis. eski siseler daha ince ucluydu daha rahat dolum yapiliyordu ilgililere duyurulur :)
  • geçenlerde bir kafe ortamında biri yanıma gelip "o elindeki nasıl birşey? ben de başlamak istiyorum ama zararlıymış" dedi.

"sen ne içiyorsun ki?" diye sordum.

dedi ki, "her gün nargile içiyorum"

"günde 5-6 kafa gidiyor" dedi.

dedim ki "vay amk"

uzun zamandır böyle hissiyatı kuvvetli bir vay amk hatırlamıyorum.

vay amk...
  • mod ve atomizer aldım. uzun zamandır araştırıyordum. şimdi nbase almak istiyorum.
    bu işi bilen arkadaşlardan ricam ; mtl için % kaç oranlı vg / pg almalıyım. türkiye' de nereden kaliteli nbase alabilirim ? hazır likit almak istemiyorum . yardımcı olursanız memnun olurum.
  • sıkışık trafikte kendimi daha sakin hissettiren alet. şöyle ki, araba kullanırken her kırmızı ışıkta durduğumda e-sigaramı tüttürüyorum, araç hareket halindeyken özellikle içmiyorum. eskiden trafik her durduğunda sinir olurdum. şimdiyse bi kırmızı ışığa denk gelsem de şundan biraz tüttürsem diye bekler oldum. çok keyifli. arabanın camını açmaya gerek yok. yakma, söndürme, kül dökme sorunu yok. aynı şeyi normal sigarayla yapmak mümkün değil. tam sigarayı yakarsın, trafik açılır, yarıda söndürmek zorunda kalırsın. e-sigarada böyle bir dert yok. valla da artık trafiğin sıkışmasını dört gözle bekler oldum. sıkışık trafikten daha çok keyif alıyorum. ne güzel bir icattır bu.
  • bizzati olarak tütün ve ürünülerini kullanmam, ama "e-sigara" ne popüler oldu babam ya?
    türklerin nargile alışkanlığını hatırlatıyor diye düşünüyorum, pöfür pöfür duman çıkartıyorlar felan.
  • 25 gündür o amına koyduğum paketine para vermedim sayesinde. şuana kadar 500 lira kar ettim. cihaza ve likite verdiğim para çoktan çıktı bile.

lakin şuan sigara içim atomizer ve boğaz vurumu güzel olan bir likit arıyorum. humble likit kullanıyorum süper ötesi bir likit fakat boğaz vurumunda iyi değil ama ciğer çekiminde üzerine tanımam. buhar değil bildiğin meyve çekiyorsun içine..
  • aliexpress'ten almayi planladığım hede. her bok mu pahalı olur şu ülkede. dürten dürtene. 7sinden 70ine herkes sömürüyor amk.
hesabın var mı? giriş yap