• (bkz: e 92)
  • motor gucleri simdilik su sekildedir

335i 306 beygir
    330i 272 beygir
    325i 218 beygir
    330d 231 beygir
  • bmw çizgisinden eser kalmamış kasa modelidir. gittikçe japon arabalarına mı benziyo nedir.
  • audi'nin abidik gubidik aragazlı pohpohlanmış a bilmemne serisiyle kıyaslanan sanat eseri. arkadaşım yapma bunu.
  • bmw'nin ürettiği -f30 dahil- en güzel 3 kasa. o nasıl bir güzelliktir yarabbim. türkiyede tutulmamasının sebebi sedan olarak üretilmemesidir. bir gün alıcam benim olucak nubuk recoro koltuk çift egzozlu bir 335 ci en twininden.
  • şimdiye kadar yapılmış 3 serileri içinde bana göre en güzel tasarıma sahip olanıdır. özellikle m sport paket ile ideal tasarımdır.

bu kasanın yol tutuşu da oldukça iyidir. son derece dengeli ve güven veren viraj performansı vardır. çok fazla motor seçeneği ile satışa sunulmuştur ancak ben 2 motor tipinden bahsedeceğim.

ilki 156ps gücündeki 2.0 benzinli motor. bu motorda 2 tane kronik sorun vardır. ilki kapak contasında sorun olur. aslında conta çok maliyetli değildir fakat bu işlemin işçiliği çok fazladır. bu sebeple ustalar genelde yüksek işçilik ücreti talep ederler. ikinci kronik problemi, düşük performans sırasında silindirlerden birini devre dışı bırakan valvetronik sistemi hatasıdır. bu oldukça yüksek maliyete sebep olabilir. ikinci motor da 177pslik 2.0 litre dizel motordur. bu motorda da kronik olarak zincir kırma vardır. piyasada 2011’e kadar olan modellerde sıklıkla motor değişimi vardır. sebebi de bu zincir kırma sorunudur. motorun değiştirilmesi gerekir.

araç satın alırken mutlaka göz önünde bulundurunuz.
  • genelde sahipleri tarafından çarpışan araba muamelesi yapılan bmw modeli.
  • sarı sitede ilanda olanların bir bölümü ağır hasar kayıtlı , bir bölümü de ağır değil ama güzel meblalarda hasar kayıtlı. ha hasar kaydı olmayan yok mu var onun da kaput çamurluk banko değişmiş,değişmeyen tavan hariç komple boyalı sorsan temizlik boyası falan. çok hoş bi araba. alabileceğim günlerde umarım anası ağlatılmamışını bulabilirim.
hesabın var mı? giriş yap