• fon muzigi gulmekten oldurmustur. bu gozlemleri kim yapiyor nasil yakaliyor hayret ediyorum.
  • -sen de şok’a giriyor musun?
    +market olarak mı? yoksa?
    diyaloğu ile kuruna kur dedirtmiştir.
  • yanlış lanse edilen durumdur. aşk maşk diyen var hala, dedikoduya fazlasıyla meraklı bir milletiz.

anlamayanlar için olayın detaylı analizini yapmaya geldim;
    sabahları eğer evdeysem çoğunlukla izlediğim sabah haberleri programıdır ve yukarıda da belirtenler olduğu gibi ikilinin normal konuşma tarzıdır bu. klasik bir haber veya açık oturum ciddiyetinde takılmıyorlar daha rahat, sohbet şeklinde konuşuyorlar.
    videonun patlamasının en büyük sebebi üzerine konan müzik ve bu ikiliyi tanımayan kitlenin hemen atlamasıdır.

bi kere adam evli, çocuklu, arasıra çocuğunun okulundan falan bahseder, ebru baki’yi ise bilmiyorum ama bu ikili zaten her sabah programdalar ve arkadaşlar, her zaman da şakalaşırlar.

ikincisi, durumu anlamayanların eline en büyük kozu veren şey senkron kayması, biri istanbulda diğeri ankara stüdyosunda, ufak bir ses gecikmesi var, üst üste konuşup susmaların veya anlamsız 1-2 saniyelik susup gülüşmelerin (aslında o sırada karşı tarafı dinlemeye çalışıyor) sebebi sesteki gecikme.

üçüncüsü bülent aydemir biraz hükümete yakın bir duruş sergilerken ebru baki biraz muhalif bir kişilik. ebru bülent’e “markete gittin mi, meyvelere baktın mı, fiyatları gördün mü, zaten ancak markete gidebiliyoruz, faturaları ödeyebiliyoruz, başka da yaptığımız bişey yok” gibi şeyleri söylerken aslında bülent’i biraz fiyatlar konusunda sıkıştırmaya çalışıyor, “meyve fiyatlarını görmüşsündür, bişeyler söylesene” gibilerinden ve aralarındaki klasik şakalaşmaları yapıyorlar.

durum bundan ibaretken, sık sık izlediğim bu ikili hakkında böyle bir video görmek beni şaşırttı açıkçası, videoyu hazırlayan arkadaş ya ilk kez izlediği programın o kısmına denk geldi, garipsedi ve kur yaptıklarını düşündü, veya durumu bildiği halde üzerine müzik koyarsa bu şekilde bir durum olabileceğini hayal etti ve yaptı. bilemiyorum altan.
    olayın iç yüzünü bildiğim fakat insanların yanlış zanda bulunduğu durumlara katlanamıyorum sanırım. belki onlar benim kadar takılmazlar *.
  • yeni meyveleri gördün mü, yaz meyvelerine şöyle bir baksaydın derken göğüslerini gösterir gibi yaptı sanırım :) hangi meyveleri?

adam erik dedi ya. kütür kütür :)
  • bu ne lan.kur yaparken aptallaşmış.
    erikleri gördün mü?
    çilek filan
    en çok neyi özledin
    dolar kuru 7 tl bu arada.
    https://twitter.com/…tatus/1255523560069697537?s=21
  • ürün satın alma içerikli rezalet başlıklarında kullanılabilecek efsane bir bkz. doğmasına sebep olmuştur.

(bkz: fiyat araştırman çok iyi olmuş yalnız)
  • bence abi evli, ebru baki'nin yürüyüşü karşısında hiç istifini bozmuyor.

bu arada ebru baki, neden her programda daha 5 dk önce uyanmış gibi gözüküyor?

edit: mesaj kutusu doldu, botox effect imiş efendim nedeni.
  • bence ablamız nude atmış ve henüz beklediği tepkiyi alamamış.

meyveleri gördün mü derkenki el hareketi, bugün bak yarın konuşalım demesi ve akabinde elemanın muzip sırıtması ile hiç bozuntuya vermeden eriklerden bahsetmesine attığı kahkaha bunu doğrular nitelikte
  • oha çok şeker lan.
    bence yayında olduğunun farkında değil.

kadını genel olarak sevmem, bu halleri sempatik ve şapşik geldi.
hesabın var mı? giriş yap