• sarı zeybekden ve yeni rakı ala'dan sonra 3 numaram olan güzel mi güzel fiyatıyla öldürmeyen içimiyle güldüren rakı
  • %45 alkol ihtiva eden bir içkiyi bizlere kız rakısı olarak lanse edenleri göstermiş rakı şaheseridir..
  • çanakkale carrefour'da 2012 yaş üzümlerinden elde edilenini görünce birini dostlarla birini kız arkadaşımla içmek için sepete attığım enfes rakıdır. rakı diye saf anason içmek istemeyenlere tavsiye edilir.
    ayrıca içimi lezzetli diye neden kız rakıs oluyor amk sığırları, illa reflü azdırıp boğaz m yakacak rakı dediğin asit mi içiyoruz lan.
  • bu rakıya kız rakısı diyen adamlar ne içiyor çok merak ediyorum. içkinin erkeği kızı mı olur ? böyle yorum yapan adamlarla zaten rakı sofrasına oturmayın.
  • müzeyyen senar'ın yeni rahmetli olduğu şu dönemde, özlediğiniz rahmetlik sevdiklerinizi anmak için sabahın beşinde akla gelip de içilebilecek nadide içkilerden biri olan rakının en güzel türü.
  • tekirdağın da bi yaş üzümü var ama bu burun farkıyla önde gibi sanki. piyasadaki en rahat içimi olan, en keyif veren, baş ağrısı ıvır zıvır yaratmayan rakıdır bence. güzel rakı vesselam. üstelik ucuz da amk .

ayrıca özellikle arkadaşlarım üzerinde test ettim. bu rakıyı içen insanların değişmez tercihi oluyor. içen tüm arkadaşlarım bir sonraki seansta ''yaş üzüm yok mu yaş üzüm'' triplerine giriyor. hiç zorlamadan meyve suyu gibi akıp gidiyor vesselam. bunu içen bir daha yeni rakının yanına yaklaşmaz diyip kestirip atıyorum.
  • rakı içiyim, sabah baş ağrısı olmadan bulantı yaşamadan akşamdan kalmadan işime gidiyim diyorsanız buradaki yorumları boşveriniz ve içiniz.
  • rakıların içinde en hashası, en yumuşak huylusu. uzoyu andırıyor. kokusu burnumda tadı damağımda, aynı eski sevgilim gibi.
  • olsa da içsek :( bergama tulum peyniri ile birlikte * *
  • pederin dün sabah "akşama açalım" dediği ve akşam olunca açmadığı meret.
hesabın var mı? giriş yap