• türk bira tarihinin en iyi birası bu olabilir. bizim alkolik tayfamızın damak zevki çok kötü olduğundan gereken değeri görmemektedir. tekel bayinizden ısrarla isterseniz getiriyorlar. yoksa yok.
    (bkz: böyle bir şey olabilir mi)
    (bkz: kafa güzelken entry girmek)
  • ağız tadıma göre yüksek alkollü bira arayışımı sona erdirmiş underrated efes ürünü. umarım yeşil tuborg veya efes dark gibi saçma pazarlama stratejilerinin kurbanı olmaz. geç buldum, erken kaybetmeyeyim.
  • son zamanlarda denemek için alıp artık düzenliye çevirdiğim bira neden mi ?
    çünkü diğer yüksek alkollu (%7.5-9) biralar gibi tadı kötü değil ve de iki tanesi gayet güzel gidiyor ve yetiyor. yani tad / alkol oranı bir bira için bence harika olan bira fakat son 6 aydır neredeyse hiç bira içmediğim için vergi artışlarından dolayı tabii, bugün biraz bundan içince yazayım dedim.
    yani esasen favori biram oldu.
  • tuborg gold içicisi olarak denediğim ve bu olmuş dediğim bira.
    içinde pirinç mirinç de olsa tadı ve kafası
    bana makul geldi.
  • mavi tenekede olanı her yerde bulunmayan çok süper içimi olan bir biradır. bana göre maltla birlikte efesin içilebilir 2 birasından biri. epey underrated kalmış ama ısrarla isteyiniz.
  • mavi renk kardeşi piyasadan kaldırıldığında şahsımı ufaktan ürküten ancak tam gaz yoluna devam eden bebiş. şu an için tek problem kimi yerlerde bulunamaması. 6.1 alkol oranı bira için gayet ideal olmuş.
  • aşık olduğum biradir. nispeten yüksek alkollü olmasına rağmen içimi çok lezzetli.
  • (bkz: efes fıçı bira) piyasadan kalktıktan sonra tutunacak tek dalımız.
    lütfen, efes pazarlama grubu bu birayı bızıklamayın. az da satılsa rafta dursun.
  • akşamki trabzonspor maçından önce, sırf ona benziyor diye usulca sokulup, migros'un buzdolabındaki kırmızı tuborg'a merhaba dedim. anladım ki hiçbir yüksek alkollü bira o değil. alkol oranı tam sınırındaydı fıçının.

ya yalnız kırmızı tuborg harbi benzin gibi biraymış. hemen ardından bir kutu carlsberg açınca kızgın kumlardan serin sulara etkisi yarattı.
  • benden daha fazla alanı olmayan bira. eminim. *
    ha bu arada, bebeğim oldu daha ilk günden. valla dokunmayın buna ya.
hesabın var mı? giriş yap