• 98 99 yılları gibi piyasadan kayboldu.camel trophy'de reklamı yapılırdı ve beni sugaraya alıştıran merettir.
    kokusuba,içimine,bir iki dal aldıktan sonra ezilen paketine bayılırdık.ben sigarayı bırakalı 11 yıl oldu ve aşağı yukarı piyasadan kaybolalı 20 yıl oldu,çıksın gider içerim yani de bu imkansız.ben de oturup 2018 yılında bunu yazıyorum.düşünun yani sigara içmek nedir,bir eski camel nedir,buradan tasavvur edebilirsiniz.
  • camelin camel olduğu zamanlar .
  • bende uzun parlemente biterdim. kokusu, içim tadı bir efsane idi. sonra ise olan oldu ve çok pis bozdular.
  • cumhuriyetin ilk yılları ile bugün arasında ne kadar fark varsa işte o kadar fark vardır günümüz sigaralarıyla kendisi arasında. "cumhuriyetin ilk yılları gibiydi yüzün" evet, içimi ağır ama aroması efsaneydi. paket resmindeki devede saklı subliminal mesaj(!) bile vardı lan.nice final gecelerimin şahidi, yoldaşıdır. kimi zaman parasızlıktan, kimi zaman solculuktan samsuna kayarken bu eller ilk para yattığında gidip kendisiyle aldatılırdı bütün birinciler, maltepeler. nihat genç gelmişti bir gün fakülteye hatırlıyorum muhabbete. kısa cameli çıkardı ilk önce, masaya koydu. sonra bize dönüp sakın burjuva özentisi deyip sigarama laf söylemeyin bozuşuruz dedi gülerek. sonra başladığı sohbetin ilk cümlesi şuydu: "arkadaşlar bizim a.ımıza koymuşlar." ahahahah! ulan ne günlerdi be.
  • (bkz: eski camel)
hesabın var mı? giriş yap