şükela:  tümü | bugün
  • eken h9'un yeni modeli olarak piyasaya sunulan çin işi aksiyon kamerası. sanırım h9'dan tek farkı uzaktan kumanda.
    daha yeni geldi hevesimi alınca yazarım bir şeyler.
  • aksiyon kameraları için bence giriş seviyesi ayarında alınabilecek olan ürün.

youtube'da dolaşırken inceleme videosuna denk geldim. ve hiç aklımda yokken fiyatının da cazip gelmesiyle sipariş geçip aldım.

sporla içli dışlı olan birisi olduğum için epey işimi gördü. fitness salonunda, su altında, bisiklet turunda deneme videoları çektim. fena sayılmaz. özellikle su altın performansını beğendim. fiyat/performans ürünü diyebilirim. içerisinde gelen tüm aparatlar oldukça işe yarıyor. kaska, gidona takma apartları oldukça iyi.

gelelim eksilerine : böyle bi beklentim olmamakla birlikte ses olayı kötü. konuşmalar ve dış sesler hiç anlaşılmıyor. ayrıca mikrofon almanız gerekebilir.

şarj olayı sanırım üç saat civarı yetiyor. çok fazla kullanacaksanız ekstra bir batarya almakta fayda var. bir de sd kart.

şimdilik memnunuz. umarım bi sorun çıkarmaz ileride.
  • uygun fiyatlı cihaz. hiç alakam olmamasına rağmen biraz inceleyince alasım geldi.

219 tl'ye su geçirmez aksiyon kamerası mı olur lan *. 4k diyo bi de.
  • alıp almamak konusunda çok tereddütlü olduğum alet. uzun yol seyahatlerimi araç içinden kaydetmek ve ilginç gördüğüm anları daha sonra vlog şeklinde paylaşmak gibi bir niyetim var.

gördüğüm en iyi fiyat performans ürünü.

eğer alırsam bi düzeltme geçerim artık.

kullananı varsa detaylı olarak yeşillendirirse sevinirim.
  • güzel ışıkta şahane indoor timelapse'ler çeken gopro çakması.
  • kullananların memnuniyetlerini/memnuniyetsizliklerini benimle paylaşmalarını istediğim aksiyon kamerası.
  • bisikletle gezerken güzel yerleri çekmek için aldığım beklediğimden güzel olan ancak bir kaç kusuru bulunan alet.

- kutu içinden çıkan yapışkanlı aparatlar çok kötü. yapışkan iyi değil, düşüyor. ben kaskın delikli yerlerinden cırt cırtlı bağlantı aparatını kullandım, ucu ucuna yetmesine rağmen güzel oldu.

- sesleri hiç almıyor. gidona taktigimda ise yol gürültüsünden başka bir şey yok. sesleri almamasındaki sebep dışındaki koruma aparatı mı bilmiyorum, ona bir çare bulmam gerek.

- şarj konusunda hüsrana uğradım. 1080 p kalitede, 16 gb kartla, şarjı tam dolu şekilde yola çıktım ancak beni yarı yolda bıraktı. alet üzerinde şarjın ne durumda olduğunu gösteren bir ibare yok veya ben dikkat edemedim ilk kullanımda lakin kayıt ortasında "low battary" deyip kapandı.

- videoları neden 10 dakika olarak kaydediyor, onu da düzeltmedim.

kısacası, benim gibi bir amatör için güzel. çok gezenler bunun yanında yedek batarya alsınlar.