şükela:  tümü | bugün
 • eken h9'un yeni modeli olarak piyasaya sunulan çin işi aksiyon kamerası. sanırım h9'dan tek farkı uzaktan kumanda.
  daha yeni geldi hevesimi alınca yazarım bir şeyler.
 • aksiyon kameraları için bence giriş seviyesi ayarında alınabilecek olan ürün.

  youtube'da dolaşırken inceleme videosuna denk geldim. ve hiç aklımda yokken fiyatının da cazip gelmesiyle sipariş geçip aldım.

  sporla içli dışlı olan birisi olduğum için epey işimi gördü. fitness salonunda, su altında, bisiklet turunda deneme videoları çektim. fena sayılmaz. özellikle su altın performansını beğendim. fiyat/performans ürünü diyebilirim. içerisinde gelen tüm aparatlar oldukça işe yarıyor. kaska, gidona takma apartları oldukça iyi.

  gelelim eksilerine : böyle bi beklentim olmamakla birlikte ses olayı kötü. konuşmalar ve dış sesler hiç anlaşılmıyor. ayrıca mikrofon almanız gerekebilir.

  şarj olayı sanırım üç saat civarı yetiyor. çok fazla kullanacaksanız ekstra bir batarya almakta fayda var. bir de sd kart.

  şimdilik memnunuz. umarım bi sorun çıkarmaz ileride.
 • uygun fiyatlı cihaz. hiç alakam olmamasına rağmen biraz inceleyince alasım geldi.

  219 tl'ye su geçirmez aksiyon kamerası mı olur lan *. 4k diyo bi de.
 • alıp almamak konusunda çok tereddütlü olduğum alet. uzun yol seyahatlerimi araç içinden kaydetmek ve ilginç gördüğüm anları daha sonra vlog şeklinde paylaşmak gibi bir niyetim var.

  gördüğüm en iyi fiyat performans ürünü.

  eğer alırsam bi düzeltme geçerim artık.

  kullananı varsa detaylı olarak yeşillendirirse sevinirim.
 • güzel ışıkta şahane indoor timelapse'ler çeken gopro çakması.
 • kullananların memnuniyetlerini/memnuniyetsizliklerini benimle paylaşmalarını istediğim aksiyon kamerası.
 • bisikletle gezerken güzel yerleri çekmek için aldığım beklediğimden güzel olan ancak bir kaç kusuru bulunan alet.

  - kutu içinden çıkan yapışkanlı aparatlar çok kötü. yapışkan iyi değil, düşüyor. ben kaskın delikli yerlerinden cırt cırtlı bağlantı aparatını kullandım, ucu ucuna yetmesine rağmen güzel oldu.

  - sesleri hiç almıyor. gidona taktigimda ise yol gürültüsünden başka bir şey yok. sesleri almamasındaki sebep dışındaki koruma aparatı mı bilmiyorum, ona bir çare bulmam gerek.

  - şarj konusunda hüsrana uğradım. 1080 p kalitede, 16 gb kartla, şarjı tam dolu şekilde yola çıktım ancak beni yarı yolda bıraktı. alet üzerinde şarjın ne durumda olduğunu gösteren bir ibare yok veya ben dikkat edemedim ilk kullanımda lakin kayıt ortasında "low battary" deyip kapandı.

  - videoları neden 10 dakika olarak kaydediyor, onu da düzeltmedim.

  kısacası, benim gibi bir amatör için güzel. çok gezenler bunun yanında yedek batarya alsınlar.
 • daha önce 2-3 sene sj1000 kullandım ve şimdi de 4 seneden fazladır da sj4000 kullanıyorum, sj4000'in başına gelmedik kalmadı, metrelerce yükseklikten yollara düştü, parçalandı, tuşlarında ne klik özelliği kaldı ne de pil kapağı vs. ayrıca birkaç defa su yutmasına rağmen halen kusursuz çekim yapıyor, kaç defa go pro session veya sony fdr-3000x alayım diye düşündüm bilmiyorum ancak aradaki çok uçuk fiyat farkı ve kullanım amacım açısından tercihim çin üretimleri oldu, eken h9r hakkında çok fazla olumlu inceleme ve fiyat durumunu görünce almaya karar verdim, siparişi geçtim bekliyorum.

  telefonla wifi özelliği, motosiklet kullandığım için işime çok yarayacak kumandası, 4k ya kadar küçümsenmeyecek çekim kalitesi, çözünürlüğü ve hoşuma giden sj4000'in aparatlarının ortak olması sebebiyle pişman olacağımı hiç düşünmüyorum. herhalde bir aksilik olmazsa ve pişman edecek bir durumla karşılaşmazsam yine uzun yıllar kullanacağım.

  edit: https://urun.gittigidiyor.com/…6932?urvid=116790733 şöyle de uygun fiyatlı bir fırsat var.

  edit2: ilk izlenimlerim çok olumlu, kutusu içeriği harika, kumanda, wifi özelliğini denedim sorunsuz çalışıyor, çekim kalitesi sj4000 den sonra çok daha başarılı, daha 4k için denemedim ancak ihtiyacım değil genelde 1080p çekim yapacağım, arada da 2.7 k olabilir, gayet hoşuma gitti, biraz kullanıp tam bir entry girme planım olacak, şimdiden bir sorun çıkmazsa f/p ürünü olduğu aşikar

  edit3: maalesef ki her şey yolunda sanıyorken, kayıtlarda durduğunu bazen de kilitlendiğini fark ettim, internette araştırdığımda böyle üretim hataları olabiliyormuş, bende genelde uzun bir kayıt sonrası, mesela 3-5 dk ya da 15 dk tam bilinmiyor, kayıt sonrası alet bir anda kaydı durduruyor ya da pil çıkarıp takana kadar kapalı ya da tepkisiz oluyor, sonrasında açtığınızda hemen kayıt yapmak isteseniz 10 sn civarı kayıt yapıp, kaydı durduruyor, ancak aç kapa yaparsanız tekrar uzun kayıt yapıyor, ancak bu da bir garanti değil ne zaman duracağı belirsiz, sanki alet fazla ısınıyor, şarj göstergesi bir anda düşüyor, aç kapa yapınca şarj tekrar normalmiş gibi gösteriyor, aldığım yer türkiye distribütör garantili yazmış bakalım doğru mu göreceğim. üretim hatası olduğu aşikar, kamera bu sorun olmasa harika.

  edit4: ürünü değişim için iade ettim sadece 1 gün içerisinde yenisini gönderdiler, yenisinde de 64 gb class 10 sandisk sorun çıkarttı ancak 32 olanını takınca bu sefer sorun olmadı, 10dk'lık parçalar halinde sürekli kayıt yapıyor zaten normal durumu buymuş, sd kartları fat32 formatında istediği için durum bu, bana hemen gönderen firma da cepport, umarım kendilerinden hep olumlu bahsederim, gayet ilgililerdi.