• hem güzel hem tatlı. boncuk gözlü fotoğrafçı. keman da çalar piyano da. şarkı da söyler bazen. beatles aşığıdır. hani hiç tanımasanız da içinizin ısındığı insanlar vardır ya, işte onlardan.
  • hiç tanımıyorum kendisini ama arada yaptığı şeylere denk geliyorum. tanımadığınız halde seveceğiniz, içinizin ısınacağı biri gerçekten. kendi tasarımlarından oluşan bir sergi açmıştı sanırım (ekinakis adıyla olabilir emin değilim). umarım başarılı ve mutlu olur. ayrıca çok güzel.
  • yaptığı resimleri çok beğeniyorum. sıcak, sade, huzur verici.
    şöyle bir web sitesi var https://tr-ekinakis.com/
    instagram hesabı da aynı adla.
  • bilkent üniversitesi müzik ve sahne sanatları fakültesi mezunu; dijital, suluboya ve akrilik çalışmaları yapmakta olan ankara'lı artist.

portfolyosundaki "moonstruck" ismini verdiği illüstrasyonu, evimin duvarını keyifle süslemekte.

instagram için:
    instagram

portfolyo için:
    ekinakis
  • 'the tiplers family' yaratıcısı, gogh gibi dali gibi nerede görseniz tanıyacağınız, kendine has çizim karakterine sahip sanatçı.
  • çalışmalarını seviyorum evime alıyor veya arkadaşlarıma hediye ediyorum.
    son zamanlarda sayesinde enteresan duygular yaşadım; resim yapan bir kişi, satış kaygısını bu kadar belli etmeli mi? sürekli reklamları önüme düşüyor, resim ile hayatını kazanan bir insanın sürekli instagram'a reklam vermesi artık bana itici geliyor ve bence yaptığı işi de değersizleştiriyor. farklı bir şekilde ifade etmem gerekirse sedat girgin'in resimlerini yüzlerce kez kopyalatıp makul fiyatlarda satmaması onu enayi yapmıyor bence aksine değerini arttırıyor. sanatla uğraşan, belli bir tarzı oturtabilmiş kişilerin ticari kaygılarını hissetmek bana can sıkıcı geliyor.
hesabın var mı? giriş yap