• hayırlı olsun arkadaşlar ekonomik krizin sebebi bulundu. vatandaş. vergilerinizi tam vermediğiniz için kriz çıkartmışsınız.

dahi arkadaşımızı tebrik ediyorum. umarım bol bol çocuk yapar bu genlerin gelecek kuşaklara aktarılması çok önemli.

link
  • bugün partizan bir ak partili arkadaşım ile yaptığım konuşmayı aynen aktarıyorum.
    ben : nasılsın kardeş
    arkadaş: iyiyim sıva yapıyorum inşaattayım.
    ben: nasıl gidiyor? krizle aran nasıl?
    arkadaş: krizle aram çok kötü ya iş yok.
    ben: sen cumhurbaşkanımıza inanmıyor musun. kriz yok diyor hepsi manipülasyon diyor.
    arkadaş: tabi yok doğru söylüyor. şimdi herkes yani vatandaş piayasadan paralarını çekerse tabi kriz olur. millet kriz var diye dedikodu yayıyor kimse para harcamıyor biz krize giriyoruz.
    ben : allahım nolur 3 saniyeliğine beni bu kafaya eriştir.
    arkadaş: nasıl yani?
    ben: neyse dostum hadi görüşürüz. düüt düüt düüüüüt.
  • (bkz: stop making stupid people famous)

yeter amk, yeeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. internette her gördüğünüz şeyi buraya yazmak zorunda değilsiniz.
  • kuyumculuk yaparken müteahhit olup parayı bulan akp seçmeni tipli adamın tespiti.
  • memur ya da belediyede çalışıyordur. kıçıkırık sokak röportajı için eve ekmek götürememek var. o yüzden saçmaladıkça saçmalamış. tamamen düşünmeden konuşuyor. topa girdi bir kere çünkü.
  • vasıfsıza hükümdar olma yetkisi veren vatandaş olduğundan ekonomik çöküşe sebebiyet veren de vatandaştır.
  • haklısın kardeş ,üretim yapmayalım onun yerine betona yatırım yapalım diye hep vatandaş dedi hep.
  • çok güzel nesiller yetişmeye devam ediyor hamdolsun. sizin gibi duyarlı, vatanperver ve dahi ilim irfan sahibi insanlar daha ne kadar pırıl pırıl çocuklar yetiştirir varın siz düşünün artık 2023'ü, 2071'i.
  • önce "kriz yok" demiş sonra da "cumhurbaşkanının ekonomik krize maruz kalması ve sonra da kriz yok demesi çok normal" demiştir. göründüğü kadarıyla yandaşlık zor şey.
hesabın var mı? giriş yap