36501 entry daha
  • behzat ç. yi çok özledim...tamam bu özel kılmıyor biliyorum. geliyoooor: son bölümü izlemedim. izleyemiyorum. bitişini kabullenemiyorum. devam ediyor aslında hala benim için.
    gülmeyin la...
  • uyumaya bile vaktimin olmadigi bugunlerde game of thrones bolumu izleyip spoiler baslik acanlara mesaj atip kitaptan spoilerlar veriyorum. hem de guzel guzel istedikleri ilgi ve ofkeyi onlara gosterirmis gibi yazmaya baslayip drank diye suratlarina cakiyorum spoileri.

normal oldugumu hicbir zaman iddia etmedim.
  • çok kötü bişey yaptım az önce. başkası yapsa iğrenç derdim ama kendim yaptığım için öyle olmuyor işte. kandırıldığını düşündüğüm birine gerçeği gösterip içimi rahatlatacaktım güya. bencillik tamamen. peki rahatladım mı? hoooffff.. tabii ki hayır. bir de karmakarışık oldum üstüne. çok aptalız. biz evet, insanlık. tümden böyle. küllün aptal. ben en başta ama. paçalarımdan akıyor.
  • sınav zamanları yaşadığım hayatı bir hafta daha aynı şekilde uzatsam, büyük ihtimalle iki aya kalmadan ölürüm.

ben bu kadar inek değildim lan, neler oluyor bana?
  • t.c vatandaşlığımı 1 milyon dolara sahibinden.com aracılığıyla satılığa çıkardım. ilanımı onaylarlar mı, bilemedim ama, dileyene satabilirim.

http://i.imgur.com/nubsbea.jpg

edit: suriyelilere kapıda ödeme gönderilir.
  • keşke uyku diye bişi olmasaymış be.. uyumaya çalışırken, uyurken ve uyandıktan sonra çok sıkılıyorum be moruk.
    burdan full time sıkıldığımı çıkarabiliriz. benim sıkılgan halimin dermanı yok.. ne aşk meşk ne aktivite ne yalnız başıma kafa dinlemek hiçbiri kesmiyor. sanırım 7-24 bilinci sallantıda modda takılmalıyım ancak o zaman herşey köz pembe..

bir de dipiiç modda
  • allah bir gün belamı verecekse eğer o gün bugün olsun lütfen.
  • bugün oturuyorum bir bankta, nasıl çökmüş omuzlarım, kıpırdayacak halim yok. almanca dersim başlamak üzere kalkıp gitmem gerekiyor.. cık yerimden oynatamıyorum kendimi. sanırsın gergedan oturmuş üzerime. dünyanın işi gücü yokmuş benim üstüme çökmüş. oturduğum yerden etrafıma bakınıyorum tüm ağırlığımla.. bir çınar ağacı var karşımda.. daha 1 ay önce çıplaktı dalları. yemyeşil yaprak açmış her dalı budağı. hiç mi üşenmedin be adam. havuzdaki fıskiyelerden su fışkırıyor yukarı doğru.. o da hiç akmam demiyor, dönüp duruyor aynı havuzun içinde. kim nereden getirip koyduysa oraya.. bir serçe var az ötemde.. birinin poğaçasından düşmüş bir kırıntıyı kemiriyor yerde. küçük bir kız çocuğu üzerine doğru koşunca kaçtı çınarın dallarının arasına, ağzında poğaça kırıntısıyla. ayaklarımın altından bana hiç dokunmadan bir kedi geçti. hemen yan tarafımda oturan kadına sırnaştı. zorla kendini sevdirdi. baktı ilgi görüyor, mutlu mutlu sırnaşıp durdu. kedi bir deri bir kemikti. yerler taş döşeme.. 4-5 kadar çocuk o anda arkadaş oldular ve kovalamaca oynamaya başladılar üzerlerinde. biri de kalkıp az öte gideyim demedi. hepsi de halinden memnun görünüyordu. siz hiç bu bahar açmak istemiyorum, çok yorgunum, bitkinim, keyfim yok, mutsuzum diyen bir çınar ağacı gördünüz mü? bu bahar da açmayıverelim bir dahakine artık diyen bir çınar ağacı gören var mı? benim karşımda oturanı nereden baksan 100 yaşındaydı. hala açıyor ve açmam demiyor, diyemiyor.. demek ki irade yok. bu mu yani tüm mutsuzluğun, başarısızlığın, isteksizliğin sebebi? bu kadar mı "irade"... hepsi mutlu mutlu takılıyor işlerini tıkırında yürütüyor da bir ben miyim alemin enayisi?
  • bu sabah diploma projemin 3. jürisi var. 7 saat sonra. son bir hafta bırakmak ile bırakmamak arasında gidip geldim. 7 saat var, 2 gündür aralıksız çiziyorum ancak hala bırakmak ile bırakmamak arasında bir yerlerdeyim. materyal olarak jüriye girebilecek haldeyim, ancak ruhen çökmüş vaziyetteyim. vaziyet yazarken bile aklıma vaziyet planı geldi. birkaç saniyelik bir anda istemsizce kafamda kabataslak çizdim bile. bırak gidip proje sunmayı paftayı önlerine koyasım yok. bir yandan da 2 jüriye girdim, projemi de seviyorum bari bitireyim de onlar boşa gitmesin, bıraksam da aynısını yaşayacağım diye düşünüyorum. allahım ne yapıcam bilemiyorum. tam şu an dublörün dilemmasındaki türden bir dublöre ihtiyacım var. konuşup anlatmasına gerek de yok, gidip kafa sallasa yeter.
  • hiç olmazdı yau, nasıl oldu anlayamadım bir anda oldu pat diye... bu sefer hiç sıkılmadım dedim ki gidip kendimi ispikleyeyim, maksat seri bozulmasın, diye giriş yapılabilecek şey. (bkz: yine yeniden koydum formatı)

insan dediğin hep hata yapar fakat her gün içkiye para mı dayanır.

eğer kadın olsaydım ben de güzelliğimi istediklerimi elde etmek için kullanırdım. bu arada söylemiş miydim ben kadın olsam çok güzel olurdum.

o sorduğun sorunun cevabı çok net hayır.

kadınların burun deliklerinden çok fena tahrik oluyormuşum, yeni farkettim.

ne demek sapık mısın, ben burun delikli kadınlara tecavüz ediyorum demedim, kadınların burun delikleri seksi geliyor dedim.

hayır ne alakası var vajinayla, o şey oraya girer mi hiç, lütfen biraz mantıklı ol artık.

hayır burun delikleriyle ilgili bir küçüklük travmam yok.

e artık hala kadın sanıyorsan beni, yuh ...

sözlükte gizli kimlikle yazıp çizmek benim hakkımda üzücü bir gerçeği kanıtlıyor.

hayır lezbiyen de değilim, kaç kez söyleyeceğim kuzum.

kendi kişiliğimi ya da karakterimi beğenmiyorumu anlatıyor. ifşa olmayanlar sizin içinde geçerli bu.

hayır cinsiyetimden memnunum hem gay istekle olunmuyor, ne taktınız cinsiyetime yahu.

ne demek lan jigolo. lanet olsun atom fiziğine de profesörlüğe de.

arkadaşlar felsefe de yapalım siyaset de. hayır güzel şeylerdir ve yeri zamanı fark etmez, isteyip istememeniz de önemli değildir. ancak gerzekler yapmadığını sanabilirler.

bu arada yeşiller ve sol gelecek partisininmiş sanırım slogan, " faşizme karşı bacak omuza" sloganı. itirafın babasını tüm türkiye adına buraya yapıyorum, içten içe her türkçe bilen bu sloganı bağıra çağıra atmak istiyor.

peki iyi de hepi topu kaç kişiler.

zeki olmadığım gün gibi ortada ya, çok üzülüyorum.

yolda yalnız yürümekten çok nefret ediyorum, ağlayasım geliyor hep, göz yaşı dökmeyeyim derken burnum akıyor ciddiyim.

5 yaşımdaki halimi nereden biliyorsun sen, hayır o çıkmış gazeteden onunla oynamışım ben, ne var bunda, giydirdim ayşeyi işte, çıplak mı kalsaydı. bir kereye mahsustu hem.

tamam özellikle o gazeteyi istemiştim fakat genelde asker dövüştürürdüm ben, hayır psikolok musun, çocukluğuma indik durduk yere.

her ergenliğe yakınlaşan çocuğun gayimsi hareketleri olur ki, olmaz mı lan yoksa, olur lan olur.

bir gün olur da ifşa olursam, sözlükte yazdıklarımdan hiç utanmamaya çalışacağım, söz.

düzeltme falan yok : burası ağlama duvarı değil.
237504 entry daha
hesabın var mı? giriş yap