133350 entry daha
  • bir şeyi çok net anladım;

bir insanın sevilebilmesi için kendisi gibi olmaması gerekiyormuş.
    sevilebilmek için herkes gibi olmak gerekiyormuş.
  • yarın yagrim ailesi ile birlikte gelecek yüzük takacagiz.48 saattir en fazla 9 saat anca uyumusumdur. uyuyamıyorum. niye uyuyamadıgimi da bilemiyorum. yagrim taaaa italya'dan geldi ailesini alıp geliyor yarın. ben ise elbise kuaför derken dünya yemek yaptım anamla. yaparken de bol bol stresten yedim. karnım şişti ama hala yiyorum. sabah 6 da kalkıp giyinip hazırlanıp kuaföre tekrar gitmem gerek. bugün çok sevdiğim bir abinin kızının videolarını izledim. 18 aylık hayatımda gördüğüm en asi bebek ama tatlı asilik. tam babasi,adam resmen kopyalanmış kendisini. kızını bu kadar sevmesini ona bakışından anliyorum. çok kıskandım be ne güzel bakıyordu kızına. benim de oyle kizim olacak mi, ben de sevgiyle bakacak miyim?
    elbise kirismasin diye rüzgarı bile engeledim evin içinde. babam daha evlenmeden delirdi kız diye takılıyor.ben de senin adına kızınım..
  • çevremden herhangi birinin yaşlı bi yakınının hasta olduğunu ya da öldüğünü duysam çok üzülmedim ya yaşlı sonuçta yaşayacağını yaşamış derdim.

ama öyle değilmiş sözlük, biricik dedem, dedoşum, canımın içi yoğun bakımda. tarifsiz bi korku ve üzüntü. umarım bir an önce iyileşir canımın içi. çok korkuyorum çok.
  • dün üst üste 3 kere bayıldıktan ve baş dönmem asla geçmedikten sonra kendimi eve götürebilmek için çok büyük çaba sarf ettim. aklımdaki tek düşünce lütfen bir kez daha bayılmadan eve gideyim ve bayılacaksam evde bayılayım oldu. bunu duyan annem evde tek başına bayılsan napcaktın dedi. nolcak ya ayılırdım illa ki dedim. yalnız olmak çok ilginç bir şey sözlük. tabi ki beni düşünen arkadaşlarım var o ayrı bi konu ama insan yalnızken bir sorunla karşılaştığında ×100 daha yalnız hissediyor. daha çaresiz oluyor. mesela evde bayılsam kafamı bir yere çarpıp ölsem yapayalnız öleceğim. fakat sanırım sevdiğim insanları son bir kez görerek ölmeyi tercih ederim. neyse zaten 4 ekim'de de ölmezsem daha da ölmem.
  • güzel şeyler en beklemediğin anda karşına çıkarmış derler. ama ben deli gibi bekliyorum ve bunu kendime bile itiraf edemiyorum..
    edit: imla
  • bu ülkeden gideceğim bir gün. kokuşmuş zihniyetlerden de sürekli birilerinin nefesini ensemde hissetmekten de bitip tükenmeyen din edebiyatından da yerli yersiz sürekli muhalif konuşmalardan da acaba ne derler diye yaşamaktan da bıktım. gidip kendi yağımda kavrulur, kendi doğrularımla yaşayıp ölürüm en azından. kimseye tahammülüm kalmadı artık!
  • benim ilişkilere bakış açımı tümden değiştiren bir kadın vardı. davranışıyla, bakışıyla, gülüşüyle beni öyle bir değiştirdi ki, kadın erkek ilişkilerinde, bir erkek olarak kurşun geçirmez oldum artık. o kadının beni kestirip attığı günden bu yana kapıma dizilenin haddi hesabı yok. onun bana yaptığını, ben gelenlere yapıyorum şimdi.

"gücün karanlık tarafına geçeceksin diye korkuyorum" demişti bir keresinde, artık umrunda olmadığını bildiğimden rahatça söyleyebilirim, tamamiyle gücün karanlık tarafına geçtim. karşı cinsin psikolojisiyle, oyun hamuruyla oynayan bir çocuk gibiyim, oynamaktan sıkılıp bıraktığımda ortalığı toplamaya bile üşeniyorum artık, nasılsa biri halleder diye.

işin kötü tarafı, o bana böyle davranırken biraz olsun içinin acıdığını biliyordum, ama ben bu davranışları sergilerken vicdanımda en ufak bir sızı bile yok. her biri ayrı bir dünya olan bir çok insan, ben kendi işime bakarken parçaları o anlık tamamlayan geçici figüranlara dönüştüler, gelip, benim yolumda görevlerini tamamlayıp, çıkıp gidiyorlar. eğer karma işliyorsa, bana karşı hevesli bünyelerde yarattığım bu yıkımın cezasını çok acı bir biçimde çekeceğim...

...ki umrumda bile değil. benim dünyamın yeri doldurulabilir küçük boşluklarısınız mesajını baştan sona vermeme rağmen, bu kadar rağbet görmem kimi ademoğlunun yer seviyesinden de aşağı bir noktada olduğunu gösterir nitelikte.

beni bu hale getirdiğin için tebrikler. would you like to join the dark side?
  • yalan okumaya geldim
  • siz kiminle tanışıyor ve tanıştığınıza memnun mu oluyorsunuz hiç bilmiyorum ama ben sizi tanıdığım için kusuyor ve küsüyorum. hayatın tam ortasında, binbir suratlarınıza, sağır kulaklarınıza... susça kusuyor ve küsüyorum. duymayın artık sesimi.

kalbime yakıştırmıyorum sizi.
    kalbime yakıştırmıyorum.
    hiçbirinizi.
  • biri de çıkıp neden demedi,demeyecek. yenisi eskiyi aratacak. eski her daim tarih olacak. ve asla en ihtiyaç duyduğum an hissedilmeyecek..
140424 entry daha
hesabın var mı? giriş yap