• hayatın olağan gitmediği şu günlerde onu olağanlaştırma çabamızı anlayamıyorum. akışı bozan şeylere neden akışımız bozulmuyor gibi karşılık veriyoruz ki?
  • etrafta samimiyetsiz insanlar çok fazla. güvenecek insan da... sırtımı duvara döne döne artık duvar gibi oldum.
  • çok para kazanmam lazım çoook. kazanacağım da inşallah. millet ne paralar kazanıyor be. hırs lazım bana. birazcık hırs.
  • korkuyorum sözlük, sevdiklerimi kaybetmekten korkuyorum.
  • tüm birikimlerimi çaldılar.
    edit : imla
  • evde otururken sürekli yüksek sesle "opel korsa toyota korona" ve "izolasyon çekomastik silikon" demek istiyorum.
  • böyle 1 ay internete girmeden dünyayla bağlarımı kesesim var, o kadar sıkıldım dünyanın derdinden.
    iyi birşey olmuyor sürekli negatif negatif öf yani yeter.
  • bana değer vermemiş,vermediğini anlamadığım,değer vermediğini anladığım hâlde,sohbete,arkadaşlığa,konuşmaya, bir şekilde yardım etmeye çalıştığım için,kısacası hayatım da olabilmeleri için insanları zorlamışım.hep kendimden vermişim. hep eksilmiş canımdan fark etmemişim. kimseden değil kendimden özür diliyorum. çok çabuk kalbimi açtığım için,herkesi kendim gibi gördüğüm için kendimden özür diliyorum. sevilmemek çok kötü.kız veya erkek bundan sonra kimseye güvenme olur mu? hiç kimse sana senden yakın olamaz...
  • hayatım değişti. hayatım bitti mahvoldum ben. hayatım boyunca hiç bu kadar ne yapacağımı bilemediğim bir zaman olmamıştı. benim bir çocuğum varmış. eskiden takıldığım bir fuckbuddy m vardı bugün benimle birşeyler konuşmak istediğini buluşmak istediğini söyledi. ilk buluştuğumuz yerde buluşmak üzere sözleştik. gittim ben 5 dakika sonra da o geldi. ama bir gariplik vardı. kucağında bir bebek vardı. hayrola neci kimin nesi bu bebek dedim. senin çocuğun dedi. dalga geçme ciddi soruyorum sen çocukları sevmezsin bakıcılığamı başladın dedim yemin etti senin çocuğun ne yapacağımı bilemediğimden bu zamana kadar sakladım dedi. aslında aldırmaya gittim ama orada ne olduysa kıyamadım dokunamadım bebeğime dedi. bizim çocuğumuz bu sahip çıkmak zorundasın bize dedi. hemen kaçtım oradan, uzaklaştım. demin whatsapp dan veledin fotoğrafını göndermiş. benziyo da kerata bana. ama çocuk gerçekten benim mi bu kızın benden önce ve sonra da fuckbuddy leri oldu benim üstüme kalmak kapaklanmak istiyorsa neden ben. ben zaten intiharın eşiğinde işsiz bir gencim. kafamda deli sorular. o kadar da dikkat etmiştik halbuki. kızı sevmiyorum da adı üstünde fuckbuddy. ama gerçekten çocuk benim çocuğum ise sırf kızı sevmiyorum diye ikisini birden ortada bırakamam bu itliği onlara yapamam. ne yapacam ben nee offfffffffff.
  • bir haftadır evimin bahçesinin içinden geçen, geçerken evimin içine bakan kişi, bak bugün az kalsın tepe taklak düşüyordun. nereye kadar böyle devam edeceğini merak ediyorum, seviyorsan gel konuş bence (:
hesabın var mı? giriş yap