• 3 yıldır asosyalin teki oldum çıktım, küçük yaşlarda daha fazla insan ilişkileri içinde bulunduğumdan yaşıtlarımdan daha fazla tecrübem oldu ve şu an 20li yaşımda yapacak gerçekten az hatam kaldı, tecrübe iyi hoş ama gerçekten hayatın tadı kalmıyor karşımda ki insanlar beni hiç şaşırtmıyor resmen 2 adım sonrasında ne yapacaklarını bildiğim insanlarla konuşuyorum, hissizleştim, belli şeylerde uyuşmadığım ruhsuz ilişkilerde bulunmaktan kaçarak çevremi iyice yalıttım yetmedi tüm arkadaşlarım şehir dışında okumaya gitti ve mezuniyet üstünden yıllar geçtikçe bazı şeyler de artık değişmeye başladı resmen şehirde yalnız kaldım artık. bunlar yetmiyormuş gibi hukuk okuyorum birde, onu da geç orta halli bir ailenin ücretli okuttuğu büyük kızıyım bu sorumlulukta beni bazı şeylerden istemsizce kaçınmama sebep oluyor.
    intihar edicem diye korkuyorum sözlük..
  • ülke yangı yeri ve ben yine survivor izliyorum. ben yanarken ülkede survivor izliyordu.
  • hayat çok güzel ve bilinmeyen yeniliklere açık değişik bir gökyüzü gibi. duygular renk olsun mesela, sevgi güneş.
    rengarenk gök kuşağı ve geç okuduğum bir şiirde her işin başında sevgi diyor şair de,
    'gözlerin yağmurdan sonra yaprakların yeşili
    bi de başını çeviriyorsun ki
    yanında ben varım...'
  • itiraf değil ama yazmak istiyorum buraya uludağa ve inciye aynı tarihte 2015 senesinde üye olmuşum incide son 2 aydır aktifim uludağı az evvel hatırladım bunda da hala çaylak üzülüyorum allahım
  • artık kendime söz verdim bütünlemelere ders bırakmıycam.18 tane sınava girdim bu dönem çok yoruldum..
  • "hayatımda başka biri var, onu seviyorum, çok seviyorum" yazdığından beri bile umudum bitmiyor, ayrılmanızı bekliyorum ya yazıklar olsun bana.
  • çok yakın arkadaşımla aslında çok da yakın değilim galiba. çünkü kendimi her zaman onun hayatını, onun işini, onun aşkını, onun hayallerini dinlerken buluyorum. ben ise ne acımı, ne öfkemi, ne üzüntümü, ne de sevincimi anlatıyorum. sormuyor da.
  • büyüyünce ne olacaksın diye sormuşlardı da çöpçü demiştim. yolun yarısına geldim çöpçü bile olamadım. sanırım kapatıp gitme vakti geldi benim için.
  • konuşmak; susmamın sesli hali benim için, artık konuşarak susuyorum.
  • son 1 senedir o kadar çok otobüs yolculuğu yapar oldum ki artık telefonum bindiğim otobüslerin wifi şifresini otomatik olarak tanır hale geldi.
hesabın var mı? giriş yap