şükela:  tümü | bugün
  • araclarini satmak veya yeni araç almak isteyenlerin basvuracagi ağ.

2000 model opel corsa 1.4 gls tüplü 110000 km de. sözlük yazarina 15000.

edit: başlık hortlamis. aracı gecen sene 16000 e satım diyeyim de piyasa belli olsun.
  • 1996 model bisan ihlas mountain cat. 21 fites. zincir iki kere değişti. tekerler gabak. gazete ilk verdiğinde rengi maviydi. simdiki renginin rgb skalasında bir karşılığı yok. fiyat 76 lira.

edi büdü: olmazsa olmaz beylik lafları da yazmadan ilan tam olmaz.

muhayyer bi araçtır. bakıcısına değil, binicisine. dosta gidecek araç. pazarlık teklif etmeyin, sonuçta piyasası belli. parası yetmeyen gitsin pinokyo alsın.

arsayla dayireyle takas olmaz .

edit: adam mesaj atmış, ekşi duyuru diye biyer var duydunuz mu diye. kardeş sen esas ironi diye bişey var onu duydun mu ?
  • sözlük ahalisi içinde dışarıdaki yüksek piyasayı siklemeden orjinal ederleri ile alım satım yapabileceğimiz ilanlardır.
  • kesinlikle faydalı olabilecek ilanlardır. ekşi sözlük yazarlarının dışarıdaki çakallara göre çok daha temiz ve düzgün insanlar olduğu belli, elimizde bulunan satılık araçlarımızı sözlükçü yeni sahipleriyle tanıştırmak ne hoş olurdu.

bir diğer alternatif başlık da şu olmalı: (bkz: ekşi sözlük ev aranıyor ilanları)
  • - 98 model 1.6 corsa gsi
    - 98-2000 model arası tigra
    - 2001-2005 model arası corsa 1.7 cdti
    - 2001-2003 model arası megane coupe 1.6

gerçek değerinden alınır.
  • 2006 model ford fiesta tdci
    146000 km'de
    az yakar az kaçar.

28999 tl.
  • 2013 model opel corsa aracımla dahil olduğum ağ.

motor hacmi: 1300 cc
    yakıt türü : dizel
    vites tipi : düz
    km : 38.000
    renk: pepperdust
    ek özellik: cruise control, navigasyon
    fiyat: 42000 tl
  • honda civic 1998 model,
    1.4,
    278000 km
    tam otomatik,
    benzin+lpg,
    kazasiz(değişen yok),
    öğretmen emeklisi peder biniyor,
    ankara/cankaya
    20000 kaime
  • söz konusu ürün araç olduğundan sakıncalı bir girişimdir. hadi fuckbuddy ilanı verirsin, memnun kalmazsan bir daha görüşmezsin, ne bileyim iş başvurusunda bulunursun beğenmezsen işten çıkarsın vs de, söz konusu ikinci el araç olduğunda başlığın yaratacağı sorunlar çok olacaktır. söz konusu araç ikinci el olduğundan da sorun çıkması kaçınılmazdır, malum.

misal ssg kanzuk'a ikinci el vw golf satmış olsun. bir kaç aya kalmaz kanzuk ssg başlığına yardıracak:

* araç diye teneke kutu satmış adi satıcı. buna güven olmaz, sözlüğü devrettiğinde de su kaynatıyordu zaten.
    * tok kapı sesini geçtim tok bagaj sesi bile olmayan aracı bana golf diye kakalamış kaka yazar. insan baştan spoiler verir, nerde sözlük kardeşliği?
    * içinde dürüm koymaya bile yer olmayan arabayı büyük bagajlı diye satmaya kalkan yazar. o bagaja pena anca sığar be!
    * yepyeni ferrari'sinde rahat oturamayasıca yazar. bana yepyeni diye sattığı arabanın lastikler kabak, arka koltukta bir dolu leke, üstelik kapılar değişmiş, tok değil artık sesleri. seni kınıyorum esesci ve sana laflar hazırladım.

vs vs.