• muhasebe personeli arıyoruz...
    levent seyrantepedeki medikal firmamıza muhasebe personeli arıyoruz.
    iş detaylarını yüz yüze konuşmayı tercih ediyoruz buradan ne yazsam yeterli olmayacak sonuçta.
    muhasebe işlemleri konusunda deneyimli, fatura giriş çıkışları banka kayıtları, çek senet işlemleri haftalık borç alacak raporu hazırlayacak günlük muhasebe işlemlerini yapacak 1 kişi daha ihtiyacımız oluştu.

ulaşım sorunu yok (seyrantepe metro istasyonu çıkışında )
    maaş
    ssk
    yol parası
    yemek

buradan sorularını cevaplarım.
    cv için
    sözlük dışı serkanamail@gmail.com
    cv üzerinden değerlendirme yapmayı düşünüyoruz doğal olarak o yüzden cv önemli.
  • epoksi reçineden çok güzel takılar yapıyorum ama hala satış içinde pek iyi değilim. patlasam gitsem ne güzel olur. burayada bırakayım belki birileri özel bi hediye için değerlendirmek ister.
    instagram: @filizintilsimlari
  • web tabanlı yazılımlar üreten şirketimize php konusunda uzman geliştirici arıyoruz.

yer ankara/gop,
    mesai haftanın 5 günü,
    maaş + yemek çeki + tüm sosyal haklar.

cv ve sözlük dışı iletişim fatihkemer@london.com.tr
  • merhaba. 2016 mezunu inşaat mühendisiyim. büyük çaplı 3 projenin kaba işler kısımlarında çalıştım. yılbaşından beri iş arıyorum. şantiye ya da proje ofisinde çalışabilirim.
  • mahalle yanarken garip bir serzeniş olacak ama, bir öğrenci olarak kiramı verdiğim özel derslerle karşılıyordum. öğrencilerim beylikdüzünde idi ve ben evet 2 saat yol çekerek yine de para kazanmak için gidiyordum. tabi ki korona mevzusu çıktığından beri evdeyim, ne o bebelerin ne de kendimin canını tehlikeye atmaya gerek yok. velhasıl işsiz kaldım, online özel ders verebilirim diye buraya yazıyorum. çocukları eba'nın idam gösteren yayınlarındansa düzgün, okumuş etmiş, onlara rol model olacak bir abla ile eğitmek isteyen bilinçli veliler bana mesaj atabilirler. ilköğretim öğrencileri için özellikle ingilizce, türkçe ve matematik dersi veriyorum. 3 senedir öğretmenlik yapıyorum, farklı yaşlardan pek çok çocuğa ablalık yaptım. boğaziçiliyim, detay için yazabilirsiniz.
  • üretici olup siparişleri geri dönen stokları fazlalasan firmalar ile kriz ortamında iş yapıp ayakta kalmak isteyecekler bir yeşil kadar uzaktayım
  • aramızda wordpress geliştiricisi olan arkadaş var mı?

site kurmaktan bahsetmiyorum, php'den anlayan ve backend tarafında tema içerisinde tanımlanmış rol ve bölümlerden bir tanesini kopyalarayak, yeni bir bölüm oluşturacak, içeriği modifiye edecek ve wp paneline ekleyebilecek birini arıyorum.

proje remote jobs center

ilgilenen özel mesajla ulaşırsa detayları paylaşabilirim.

mesaj atamayanlar için info(@)remotejobs.center
  • maske simsarlarının bataklığına dönüşmüş başlıktır.
  • excell’de geliştirdiğim bir hesap programını kapalı kod ile yazabilecek yazılımcı arıyorum.
  • merhabalar izmir içinde ya da çevre illerinde kimya mühendisi olarak iş arayışım bulunmaktadır.
    deneyim olarak üretim alanında leaching process ve dehidrasyon prosesleri üzerinde uzmanlaştım. proses ekipmanları konveyör sistemleri, helisli taşıyıcılar, rotorlu ve kayışlı fan vibrasyon testleri, pp-a pp-h reaktör montajı (plastik kaynağı), pvdf çalışmaları, scrubber tasarımı, reaktör tasarımı, reaktörler için redüktör, karıştırıcı kanat, mil seçimi, tozlu beslemelerde verimlilik çalışmaları, asit besleme hatlarında verimlilik çalışmaları, atomizer çalışma yetkinliği, kafes filtre kontrol ve bakım onarım deneyimi, akışkan yatak çalışma prensipleri üzerinde uzmanlık, burner deneyimi.
    tecrübe edindiğim bazı kaynak çeşitleri : pp plastik kaynağı, kurşun kaynağı, gaz altı kaynağı, pik kaynağı. (kaynak atılan bölgenin kalitesi konusunda uzmanlık)
    hydrometallurgy için bunları yazabilirim.
    priometalurji içinse çinko oksit üretim fırınlarında hammadde hazırlama, oksidasyon verimlilik çalışmaları, fırın teknikleri üzerine deneyimlerim bulunmaktadır.
    ayrıca zn külçe dökümü konusunda deneyim sahibiyim.
hesabın var mı? giriş yap