• işsizliğin alıp yürüdüğü, nitelikli adamların öğlene kadar uyuduğu güzel ülkemde bu sayfaya olan yoğun talebi doğru bulmuyorum. tek başarısı ekşisözlük yazarı olmak olan iktisat mezunu patron yiğenleri tarafından mülakatta bulabilirsiniz kendinizi. nitelikleriniz doğrultusunda doğru yerlerde iş arayınız efendim. saygılar
  • arkadaşlar merhaba, öncelikle bu yazdıklarımı makale aranıyor duyuruları başlığına da yazdım.

pazarlama iletişimi alanında;

plansız satınalma kavramı, etkileyen faktörler, sonuçları ile ilgili bir doktora tezi için,

hazır taranmış bir literatürü inceleyecek, bunun analizini yapabilecek bir arkadaşa ihtiyaç duyuyorum.

çalışma sonucundaki beklenti ise, plansız satınalma kavramının ilişkilendirildiği durumlar, öncülleri ve sonuçları, genel olarak üzerinde çalışılmış sebeplerin belirlenmesi ve literatürdeki boşluğun tespitidir.

tekrar ediyorum. bir literatür taramasına gerek olmayacak.

bu başlıkta da makale bulunmasına destek olan suserlerimizden, özellikle iletişim ve pazarlama orijinli, bu alanlarda yüksek lisans yapmış, doktorasına devam eden veya tamamlamış bir arkadaş bulabilirsem çok iyi olur.

konunun maddi boyutunu da, eğer talipli çıkarsa, tartışıp bir sonuca bağlarız.

iletişime geçmek isteyenler rahatlıkla her soru için yeşillendirebilir.
  • ekşi sözlükte bir sürü yazılımcı insanın faal olarak kullanıcı olduğunu biliyorum....

bi süredir aklımda olan bi aplikasyon fikrtimden bahsetmek istiyorum.

kimin hayata geçirdiğinin bi önemi yok. ama birileri bunu yaparsa çok fazla insanın duasını alacağını düşünüyorum.

konu şu ki; devamlı sosyal medyada kayıp insan ilanları dolaşıyor. bizler bi saat önce ne yediğimizi unutur vaziyete gelmişken tabiki gördüğümüz bu ilanları ve yüzleri de unutuyoruz....

fotoğraftan kimlik etiketleme yöntemi kullanılarak, bu kayıp insanları bulmak amaçlı, insani bi proğram yazılabilir diye düşünüyorum. ...azıcık kafam bassa ben kendim yapacağım.

bi aplikasyonumuz var. kayıp yakınları eşgalin yüzünü ve bilgilerini buraya yüklüyor. ve kendisine ulaşılabilecek mail, gsm vs bilgilerini de....

dışarıda gördüğümüz sahipsiz çocuk, engelli, yaşlı ve bilinci yerinde olmadan kimsesizliğini hissettiğimiz kişilerin fotoğraflarını çekerek bu aplikasyona konum ekleyerek de bizler yüklüyoruz.

ve yüz etiketleme sistemiyle yakınları tarafından aranan yüzler eşleştiriliyor. sistem bunu özel mesaj yoluyla kişinin yakınına iletiyor. aradığınız eşgallerde şu konumlarda birine rastlanmıştır diye.....

biraz araştırdım ama bu yönde bir çalışma yapılmamış. düşünsenize bir sürü kaybolan alzeheimer hastası, sokakta oynarken kaybolmuş çocuk, uyuşturucu bağımlısı olup ailesinden uzaklaşmış gençler bu sayede ailelerine kavuşabilir.... dünya mutlu insanlar çoğaldıkça güzel...

umarım bu tasarı yetenekli ve iyi kalpli birilerinin ilgisini çeker .
  • network, sunucu, hosting ve domain konularında tecrübesi olan, iyi derecede sözlü ve yazılı ingilizce iletişimine sahip, istanbul anadolu yakasında ikamet eden kadın çalışma arkadaşı arıyoruz. sözlük dışı netkoruma@gmail.com a mail gönderebilirler.
  • kocaeli üniversitesi çevre mühendisi mezunu olarak iş aramaktayım. askerliğimi bitirmiş bulunmaktayım, tecrübesizim, sorumluluk alıp işimin gereğini yapacağıma güveniyorum. bu konuda yardım edebilecek olanlar buradan veyahut cevmuhgov@gmail.com adresinden mail ile bana dönüş yaparsa sevinirim.
  • microsoft office,plc,pic,isis-proteus,solidworks,autocad,java v.b yazılım ve programlara hakim iyi derece de teknik ingilizce ye vâkıf 23 yaşında elektronik teknikeriyim.tekliflere açığım
  • denizli de iş arayan ulaşssın (tekstil)
  • istanbul üniversitesi mezunu, televizyon reklam rezervasyon sektöründeyim, daha farklı bir sektörde iş arayışı içerisindeyim. bulunduğum şehir istanbul... yardımcı olabilecek var ise yeşillendirsin.
  • kıdemli bir yazılım mühendisi olarak freelance çalışabileceğim bir iş arıyorum

backend: .net
    frontend: knockout, angular1, angular2 kullanıyorum

edit: eşim de lise matematik öğretmeni, başakşehir ve çevresinde özel matematik dersi isteyenlere yardımcı olunur.
  • istanbul anadolu yakasında oturan.
    çanakkale kamu yönetimi mezunu.
    satış ve muhasebe konusunda deneyimli.
    askerliğini yapmış bir ameleye ne dersiniz ?
    evet dediğinizi duyar gibiyim.o zaman yeşillendirin :)
hesabın var mı? giriş yap