• evet genjler, dalga geçiyoruz akınsoftla falan. hadi buyrun biz yapalım.
    eleştirmekle kalmayalım, icraate geçelim. inanın devlet desteği bulma konusunda da elimden geleni yapacağım.
    madem kalifiye mühendisler olarak beğenmiyorsunuz, daha iyisini biz yapalım.
    bu bir eleştirel yazı değil, gerçekten bir çağrıdır.

hayalse hayal deyin fakat denemekten bir zarar gelmez.
    herkesin işi var gücü var, doğru. iş dışında bir hobi-uğraşı, bir topluluk faaliyeti olarak düşünün. yasal gereklilikler de yerine getirildiğinde üreten bir topluluk olarak faaliyet gösterilebilir.

ilgili mühendis arkadaşları benimle iletişim kurmaya davet ediyorum.
    bir gönüllük projesidir, ileride profesyonelleşip fiziki ürün geliştirmek hedeflenmektedir.

iletişim: deasozluk@gmail.com

edit: iletişime geçen herkese dönüş yapacağım, tek tek görüştükten sonra grup linki atacağım. çok sayıda mesaj var, yanıt gelmesi biraz zaman alabilir. bu gecikme için özür dilerim.
    bu arada birkaç firmadan sponsorluk teklifi geldi. verimli bir ekip kurulması sonrasında kendileriyle iletişime geçilecektir.
  • gerekli sayiya ulasirsak mekanik analizler kisminda destek olabilecegim kampanya. (bkz: ansys)
  • süper fikir. yazılım mühendisi olarak destek vermek istediğim kampanya.
  • valla mühendis falan değilim ama avrupa birliği hibeleri vs konusunda araştırmaya yardım ederim.

olmadı vasıfsız işçi olarak çalışırım elimden geldiğince yeter ki bi şey yapılsın.
  • gayrıciddi kimselerin alınmayacağı kampanya. sulandırmak isteyen vasıfsızlar her zaman oldu, onları dinlemeyip ortaya ürün koymak isteyenler başlık altında toplanabilir.
  • c++ , c# kısmı için beni yazabilirsiniz.
  • neden robot? illa popülist mi olmak zorundasınız? açık kaynak bir yazılım yapın, birçok alanda ihtiyaç var zaten. github 'a atın isteyen katkıda bulunsun.
  • c , assembly biz de elimizden geldiğince destek olmak isteriz

tanım : yapımı süresince çok eğlenilecek proje
  • sağlam ekip kurulabilirse yapay zeka tarafında destek sağlayabileceğim kampanyadır.
hesabın var mı? giriş yap