• ön edit : başlangıç olarak discord sunucumuzu açmış bulunmaktayım.
    devamında daha etkili bir etkileşim ortamı bulabilirsek, ortak kararımız ile oraya geçiş yaparız.
    discord adresi : https://discord.gg/4m3eya2

oyun tasarımcılarından programlamacılara, grafik tasarımcılarından ses tasarımcılarına yazarların ortak bir paydada buluşup sohbet etmesi, gerektiğinde yardım etmesi, istenilen şartlar sağlanırsa ortak projelere başlanmasını sağlayabilecek grup.

şahsen oyunlar ve tasarımları ile uzun yıllardır ilgili birisi olarak, ülkemizde oyun geliştirme üzerine bir şeyler yapıldığında mutlu olan birisiyim. böyle bir grup birbirimizin az da olsa verimini artırabilirse ne mutlu bana.

ekleme : geri dönüşler, katılmak isteyenler mesaj atıyorlar. çok teşekkür ederim.
    ortak haberleşilebilecek alanları ayarlayacağım, başlığı editleyerek yada özel mesaj yoluyla haberiniz olmasını sağlamaya çalışacağım.
    oyun ve geliştirme sözcüklerinin yakınından geçen herkes kabulumüz olacak.
    oyun oynamak bir tutkudur, oynamayı seven kişiler oyun yapımının güzelliğini bizlerle görebilirler umarım.
  • stajer alırsanız, bilginizi biz gençlere de aktarırsanız çok sevinirim.
  • bir konsept çizeri ve illüstratör olarak kendimi rezerve ediyorum buraya bizzat. olur da güneşli günler görecek olursak piksellerde tuzum bulunsun.
  • aşırı realistik bir strateji oyunu geliştirilecekse eğer fikir verebilecek düzeyde katılım sağlarım, kod mod yok bende. yok olmaz derseniz kenardan izlerim o bile olumlu, mutlu olurum ben.
  • mo-cap artist olabilirim. biraz artiss bi tipim zaten.
  • unity ve c# konusunda katkıda bulunabileceğim grup. grafik tasarımda da illustrator ve photoshop temel düzeydeyim.
  • üç boyutlu modelleme konusunda kendine güvenen birisi olarak, yer alabileceğim grup. modelleme işine olan ilgim mühendislik programları ile başladı ama sorun değil her türlü programa kısa sürede adapte olurum.
  • ben programlardan anlamam. oyun, film, kitap kültürüm iyidir. senaryo yazımında katkıda bulunurum. tarihçi olarak danışmanlık bile yaparım. ihtiyaç duyarsanız yeşillendirin. :)
  • valla benim boş vaktim çok, tester olurum, öyle kod falan anlamam, ama incigini cinciğini irdelerim, zaten az buçuk paranoya sahibiyimdir. ha bir de otuz yıldır oyun oynuyorum, ta commodore zamanlarından.
  • tester olabilirim sözlüğün büyük bir oranı gibi. bug tespiti, şu şöyle olsaydı gibilerinden.*
hesabın var mı? giriş yap