şükela:  tümü | bugün
  • bu kutsal mesele için, kutsal bilgi kaynağında acilen oluşturulması gereken rehber. bununla ilgili bir ilan başlığı var. (bkz: ekşi sözlük sevgili aranıyor ilanları) ancak ondan yeterli verim alınamadığı ortada. sözlük yalnızlıktan kırılıyor. samimiyetsiz başlıklar altında güya dert dinlemek, güya arkadaş olmak için herkes birbirini arıyor. hiç gerek yok bunlara. dürüst olun, cesur olun. sevgili arayanlar, evlenmek isteyenler, kısmetin nereden geleceği belli olmaz diyenler, gelin bu başlık altına, yazın özelliklerinizi, anlatın kendinizi bir veritabanı oluşturun. sonra bakın bakalım kimlerle eşleşiyorsunuz. hadi hayırlısı.

edit: işbu başlık ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı ve benzeri başlıklar altında heder olan, dert dinlemekten dert küpüne dönen; dertleşmek bahane, tanışmak şahanenin, şahaneliğine bir türlü erişemeyen; konuşmak istersen burdayımcı arkadaşlara, kestirme bir yol olması umuduyla açılmıştır.

zorunlu edit: ben aramıyorum. benim durumum için (bkz: 30 yaşından sonra aşk meşk işinin bitmesi). hepsi sizin için yani gençler. hepinize kolay gelsin.
  • sevgili, arayarak bulunacak bir şey olsaydı belki işe yarayabilirdi bu veritabanı ama arayarak bulunana sevgili denmiyor işte.
  • bir mesaj kutusundan medet umanların veri tabanıdır.
  • taşı ilk atan da dahil 5'inin birden istemem ama yan cebime koy kafasında olduğunu sezinlediğim veritabanıdır. (bkz: ahahahahaha)
  • aramakla bulunmaz, bulanlar arayanlardır.
  • iyi bayramlar arkadaşlar
  • arayanlar önyargıyla bakıldığında çer çöp mü yoksa hepimiz yalnız mıyız önce bu sorulmalı bence.
  • sevgili de aramıyorum. fuckbuddy de aramıyorum. istanbul'a yeni taşındım. isim koymadan takılıp zaman öldürecek bir hatun kişi lazım.