• (bkz: cihangir)
  • (bkz: fular)
  • karakter olarak, her şeye atacak bir boku hep bulunan ve her zaman bir köşede bunu yedekte tutan bir üniversite öğrencisi geliyor benim aklıma.
    dış görünüş açısından inceleyince de, sanırım logodan kaynaklı olarak, basic yeşil tişört giyiyor aynı üniversiteli.
    (bkz: şüşko)
  • yav damarıma bastın işte şimdi. zamanında ortaokuldaki hocam ekşi sözlük yazarıydı. hoca dediysem böte mezunu bilgisayar bişeyleri öğretmeni işte. gösterdiği şeylerde alt sekmede hep ekşi sözlük diye bişey olurdu. çok merak ettiydim sağda solda internet de yok. çok kıvranmıştım nedir bu ekşi diye. ah be sözlük içlendim şimdi..
  • bunlar gündüz yazarlık yapıp gece dağa cıkarlar. ilk siyasi enrym saka saka sevgi pıtırcıkları onların hepsi dağa dağ mantarı yemek için çıkanlar da var mantardamı yemeyah
    neyse asıl söylemek istediğime gelirsek bence karikatür olarak mizah mazemesi yapılabilir.
  • erkek egemen,
    erkek egemen dil,
    ergen yuvası.
  • 1.90 boyunda zeki, yakışıklı, aylık en az 10bin tl maaşı olup devamlı türkiyeden kurtulmaktan bahseden mühendisler.
  • top sakal, uzun ve yağlı saç.
  • bir kısmı " dünya sikime minare götüme" mottosuna sahipken
    diğer kısmı en çok bana sor en çok ben bilirim siz ezik biz beyaz türk kafasında olan abi ve ablalardır.
    not:bu yazıda troller insan yerine koyulmamıştır.
  • yazma ve konusma dilinde, her seye "bakınız" diyen tipler.
hesabın var mı? giriş yap