• az önce ekşi gs wp grubunun mali analizini okudum. bir fenerbahçeli olarak bu çalışmayı inanılmaz takdir ettim. geçen gün ne kadar saçma olsa da bjk wp grubunun bir bildirgesini izledik. bugün gs grubu olayı bir tık ileri götürerek finansal bir analize imza atmışlar.
    birkaç yıldır ekşideki inanılmaz kalite düşüşü hepimizi rahatsız ediyordu. çok eylemler yapıldı ancak bir sonuç almak bir yana her şey daha kötüye gitti. çoğumuz için artık bir vakit geçirme platformundan öteye gitmeyen ekşi sözlük için bu wp grupları ilaç olabilir. artık tek başına sözlük için uğraşan uzun analizler yapan ufak makaleler yazan yazarlarımız yok. bu şekilde gruplarla kendimizi motive ederek ekşiye eski ruhunu kazandırabiliriz.
    ekşi edebiyat wp grubu
    ekşi felsefe wp grubu
    ekşi siyaset
    ekşi ekonomi
    neden olmasın ? orada çıkan fikirler analizler yazılar ekşide gerekli içeriğe kaynak olabilir.
    bu başlık altında konusunda uzman kişiler veya konuyla ilgili kişiler ilgili wp grubu için özelden bağlantı versin bir sinerji yaratsın:))
    ilk taşı ben atayım ; ekşi fantastik edebiyat wp grubu olsa tadından yenmez.
    lotr, wot, got, ursula, eddings yürür gideriz ..
  • wp ne ola ki.

wordpress? wikipedia?
    edit: windows phone diyenler var. ama an az inandırıcı olanı whatsapp * (bkz: imla)
hesabın var mı? giriş yap