şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kesinlikle olması gereken bir özellik.

ben koskoca 37 yaşında biri olarak, 18 bilemedin 19 yaşındaki veletlerin yazdığı abuk subuk , ergence başlık ve entry'leri görmek istemiyorum.

eminim o veletler de kendi yaş gruplarının girdiği başlık ve entryleri daha ilgi çekici buluyordur. bizimkiler onlara ağır kaçar.
  • eksisozluk'e mi, eksi sözlük'e mi, eksisözlüge hemi? yas degil de, kullanilan kelimelere göre * bir gruplama hepimiz icin daha güzel olurdu.
  • babalıkların yine hiçbir şey beğenmemesi olayı. şu sözlükteki "yeaww şu ergenlerden bıgdık yeauww" diyen orta yaşı geçmiş, saçının yanları açılmış kemik bir tayfa var. birileri sözlüğü bırakırken, geride kalan kontenjanı sürekli dolduruyorlar. ve bu "sözlüg bitti yeauw" geyiği asla bitmiyor. sanki silah zoruyla sokuyorlar sözlüğe...
  • son günlerde iyice artan sex ve magazin başlıkları için artık olması gerekendir.
  • desteklediğim önermedir ancak ben bunu 19-20 değil de 16-17 olarak destekliyorum.

eleştiriler, fikirler, ciddi anlamda gülünç olabiliyor. mesaj kutusuna düşenlerden bahsetmiyorum bile.

akıl yaşta değil baştadır sözüne katılmakla birlikte bu durumun genel olarak istisna olduğunu da kabullenmek gerekir. 16 yaşında bir çocuktan ögrenebileceğim çok bir sey olduğunu düşünmüyorum.

sözlüğü kuallansınlar tabii ki ama başlık açma, yazarlık alma konuları tartışılmali eyyyyy (bkz: ssg)
  • iq filtreleme özelliği gelirse ki o da nasıl olacak bilmiyorum.
    hastaneden rapor mu almamız gerekiyor, ne yapmamız gerekiyor?!
    evet; yaşça küçük, zeki ve de bilgili yazarların hatta çaylakların olduğuna inanıyorum. hatta fikirlerine ihtiyacım olabilir. hayvan gibi kitap okuyanları da vardır. yaş filtrelemesi olmamalı fakat başka filtrelemelerin varlığının daha faydalı olacağına inanıyorum.
    mesela yaşı 35-40 olabilir fakat fanatik futbol taraftarı başlıklarını ve entry'lerini görmemeliyim.
  • yaş değil de akıl fikir filtreleme olsa züper olacak.
  • siktir len akıl yaşta değil baştaymış hani nerde. siktiniz attınız sözlüğü. ülkedeki ergen kalitesi ortada aynı ucuz şakalar aynı am sik lafları. yaş sınırı gelsin sözlüğe çoluk çocuk doldu

4 sene bekledik yazar olduk muhatap olduğumuz insanlara değmiyor.
  • lokasyon filtreleme ve bio yazma da getirelim de tinder olsun mu başkanım, ister misin? fotoğraf zaten var. temiz.