şükela:  tümü | bugün
  • aslında başlık; "ekşisözlük'te engellenen yazarların entry ve başlıklarının görülmeye devam etmesi" ama ne yazıkki karakter sınırından dolayı yazamadım malumunuz.

engellediğim trollerin entryleri ve başlıkları sürekli karşıma çıkıyor. herifçioğlu başlık açıyor, başlığı görüyorum entry görünmüyor mesela. ama şundan eminim ki entrylerini engellediğim her yazarın istisnasız başlıklarını da engelliyorum.

lakin az önce yaşadığım şey hakketen çok ilginç; bir troll ün entry ismindeki sıçmığını görünce engellemek için profiline girdim. bir baktım ki engellemeyi kaldır ve başlıkları göster yazıyor.

iki nedeni olabilir; 1) teknik aksaklık 2)yönetim bu namusu şerefi onuru 3 paralık adamları gözümüze gözümuze sokuyor.

eğer teknik aksaklık var ise lütfen düzeltin. eğer ikincisi ise, yapmayın.

edit: yeterince sorunum varken o ahlaksız, aşağılık, namussuz, onursuz insanların entrylerini görmek, kendimi yıpratmak, kaile alıp cevap vermek istemiyorum. gereğini yapınız sözlük beyefendi.
  • ekşi sözlük’te engellediğimiz yazarların başlıkları görülmeye devam etmektedir ama olay bu ya, o başlığa girdiğimizde başlığı açan engellenen yazarımızın girisi engellediği olduğu için görülmemektedir.

bre arkadaşım, ilk girisini göstermiyorsan neden başlığını gösteriyorsun, başlığını da gösterme sözlük ki çok engellenen yazarlar saçma sapan başlıklarla gündemde duramaz çünkü görülmezler.

umarım dikkate alınır.