• bilinçli olarak reklam dolu sayfanın linkini veren maaşlı elemandır. ayrıca bu kıçıkırık siteyi yapanlar, tutmuş başlıkların sahiplerine caps olarak ekşiup linki atıyorlar. benim iyi niyetli yazarım da entry'e ekliyor. ne bilsin üzerinden para kazandıklarını.

bir diğer numaraları da yine görsel link içeren başlık açıp o başlığa ellerindeki hesaplarla üst üste entry girip gündeme sokuyorlar. link olarak tabii ki direct link yok, sayfa linki var. ondan sonra gelsin tıklanmalar.

mesela, sosyal medyayı ikiye bölen x, mesela danla bilic'in bilmem ne fotoğrafı, mesela bilmem kimin korkunç ayakları vs... dikkat edin böyle 10 tane başlık varsa 9'unda ekşiup linki vardır.
  • verecegi link'e soktugum sigiri, gothlek tip suser. verdigi goresel baglantisi bi de acilsa neyse (belki de sadece turkiye'den gorulebiliyor?). bakiyorum eksiup'tan mi link vermis direkt basiyorum eksiyi.
  • bu işin iyice boku çıktı. üstteki yazarın da dediği gibi ya direct link vermeyi bilmeyecek kadar geri zekalılar ya da sözlük üzerinden para kazanmaya çalışıyorlar. iki türlü de uçurulmaları lazım.
  • eksiup.com'dan menfaat elde etmiyor, direkt link vermeyi biliyor ise katıksız geri zekalıdır.
hesabın var mı? giriş yap