• 14.03.2016 ankara patlaması olayından beri saatlerdir kendisinden haber alınamayan genç kız. bir şekilde nerde olduğu, durumu hakkında bilgi edinebilsek ah keşke.

184'e aranıp soruldu. listelere de bakılıyor ama kendisinden halen haber yok.
    duyan, gören olursa bilgi versin lütfen.
  • umarım sağ salim bulunur...
  • 14.03.2016 ankara patlaması ile cennete uğurladıklarımız arasına katılmıştır. allah rahmet eylesin.
  • up
  • kendisi vefat etmiş, ailesine ve arkadaşlarına sabır ve başsağlığı diliyorum.

edit: @benimadimmesmecon'un uyarısıyla bunu yazma gereği duyuyorum, evet biraz sade ve duygusuz ama başka ne yazacağımı bilemedim, kafamı toparlayınca yazarım dedim bıraktım.

hiç tanışmamıştım elif gizem'le, geçen hafta mensubu olduğu ıeee thkü'nün etkinliğine gitme fırsatım olsaydı mutlaka tanışmış, hatta belki bir sürü fotografımız olacaktı. sınavlar vardı, nasip olmadı gidemedim. dün ise ona ulaşmaya çalışan bir sürü arkadaşına şahit oldum, onlarla ortak olan grubumuzda sürekli hastahane ve adli tıp isimleri dönüyordu ve öğrendik ki vefat etmiş. hiç biri gece uyumadı, hiç birinin onu aklından çıkarabileceğini düşünmüyorum.

bazen ölüm sandığımızdan da yakın olabiliyor.

umarım olduğun yerde mutlusundur tatlış kız, çok seviliyorsun umarım bunu görebiliyorsundur
  • http://www.radikal.com.tr/…zem-akkaya-oldu-1528777/

giresun'un şehidi,

ailesinin ve türk milletinin başı sağolsun
  • allah rahmet eylesin. güzel kızımız. mekanı cennet olsun.
  • bir arkadaşım bu projeye destek olmamı istedi.inceledim.ben de destek olunması gerektiğini düşünüyorum.kendisinin ağzından:

“size biraz projemizden bahsetmek ve 4 mayıs'ta uludağ üniversitesi'nde gerçekleşecek sergi günümüze davet etmek istiyorum.

elif gizem akkaya projesi, ismini mart 2016'da ankara güvenpark'ta gerçekleşen ve sivilleri hedef alan terör saldırısında hayatını kaybeden elif gizem akkaya'dan almaktadır. bizler üniversite öğrencileri olarak, mühendislik öğrencileri olarak, üç yıldır bu projeyi her sene bakanlık'tan onaylı bir şekilde ve türkiye'nin dört bir yanında gerçekleştiriyoruz. bu sene 41 farklı üniversite projemize destek veriyor.

projemizde her üniversiteden mühendislik öğrencileri bir liseyle anlaşarak onlara eğitimler verir, mühendislik ve üniversite eğitimi hakkında sunumlar yapar, teknik bir eğitim verir(robotik, programlama gibi alanlarda) ve bu edinilen bilgiler ışığında öğrenciler birer teknik proje ortaya koyarlar. bu projelerini de her sene sonunda gerçekleşen sergi gününde ortaya koyarlar.

bu sene sergi günümüz 4 mayıs 2019 tarihinde bursa uludağ üniversitesinde gerçekleşecek, uluslarası katılımcıların yanısıra türkiye'nin her yanından katılım bekliyoruz.
    sizin de projemize maddi ya da manevi bir desteğiniz bizleri çok onurlandıracaktır.”

instagram

youtube
hesabın var mı? giriş yap