• sahne adı elvina olan azerbaycanlı şarkıcı. en bilinen şarkısı bakı (bakü) güzel bir klibe sahip. downtempo diyebiliriz sanırım tarzına. ya da aşaxı tempo. bilemedim.

https://www.youtube.com/watch?v=g6aetkhxygw
  • aziza mustafa zadeh ile alakası var mıdır acaba, bir garip popçu.
  • bakı isimli şarkısı çok hoşuma giden şarkıcı.
  • itiraf ediyorum, bakı şarkısını son bir haftadır spotify'da dinleyen benim.

o bölgede bir süre yaşamış biri olarak, şarkı tam olarak oraları ifade ediyor.
  • bakı adlı parçasını keyifle loop'ta dinliyorum bayadır. millet popçu demiş ama bana daha alternatif/hiphop temelli gibi geldi spotify'daki iki parçasını dinlerken.
  • çok başaralı buldum ve sayesinde yavaş yavaş azeri müziği keşfetme derdine düştüm.
  • spotify tarafından haftalık keşif listemde "bakı" şarkısı ile yer almıştır ve hakikaten keşif olmuştur benim için ve favoriler arasına eklenmiştir. seven için loop yaratabilir. ayrıca soy ismi mustafazade mi yoksa resmi yerlerde yer aldığı gibi mustafazadeh mi?
  • bu kızın bakı diye bir şarkısı var. bayağıdır severek dinliyordum.
    bugün farkettim ki youtube'den klibi esrarengiz bir şekilde kaldırılmış.
    ilginçtir ki google'de da yok.

güzel şarkı ama dinleyin.
  • kliplerinde çok güzel gözüken azeri bir şarkıcı genç kızdır. yıllardır kendisini dinleyip beğenenler yeni bir şarkı çıkarmasını bekliyorlardı ve instagram hesabından yeni şarkı duyurusunu yaptı. sabırsızlıkla gül yüzünü görmeyi bekliyoruz efendim.
hesabın var mı? giriş yap