• 3000tl lik ürün alıp 1500tl hediye çeki kazanınca 1500 tl harcadığını zanneden matematik profesörleri burada toplanıyor.

3 al 2 öde kampanyasıdır.
  • kampanyalı iade tutarı katılım günü yüklenip kullanılabilmesi için 32 gün beklenmesi gerekiyordu. beklenen gün geldi ve tahmin edilebileceği gibi ne yüklemeleri yaptılar ne de kartlar kullanıma açıldı.

kampanya katılım kaydının boktan bir excel tablosu üzerinden alınmasından tahmin etmeliydim ciddiyetsizliğin boyutunu.

kampanyanın fiyasko olduğu daha ilk günden kampanya koşullarının defalarca değiştirilmesinden, mağazaların kampanya esnasında fiyat etiketlerini alelacele güncellenmesinden belliydi.

dünyada ne kadar büyük olursan ol, türkiye'de şube açınca gelebileceğin nokta ancak burası olabiliyor malesef.
  • arkadaşlar romalılar uygulamada bakiye sıfır görünmesi normal.hesap ekstresi sekmesinden kontrol edin.aldığınız iadeler para puan normal bakiyede görünmez.avm cüzdan olarak yükleniyor.
  • biraz önce alışveriş yaparken farkında olduğumuz, 4000 kişi ile sınırlı olan kampanya. heralde şu saatlerde 1000 kişi dolmuştur. sıra çok ağır gidiyor. şöyle anlatayım. 3000 küsur tl ye hiç aklımda yokken çamaşır kurutma makinası aldım mediamarkttan. bu ödediğim bedelin yarısını hediye çekine yüklemeleri için sıra bekliyorum. yani makina 1500 tl ye gelmiş oldu.
    zorla alışveriş yaptırtıyorlar millete lanet olsun. söve söve bekliyorum sırada. hayvan oğlu hayvanlar napcam olm ben çamaşır kurutma makinasını durup dururken.
    (bkz: emaar square mall)

edit: yakınlardaysanız koşun burada millet çıldırmış gibi

edit: (bkz: let the linç begin) başladı yine aq sağlı sollu,
    millete bi faydası olur belki diye açtım başlığı. yoksa sikerim elin katarlısının avmsini. ne reklamından bahsediyorsunuz dümbükler
  • inatla ve ısrarla ödeme işlemi gerçekleştirilmeyen, hiçbir açıklama yapılmayan, topun param troy'dan emaar'a, emaar'dan param troy'a atıldığı bir kampanyadır. parasını alabilen varsa kaçsın kurtulsun, tekrar benzer bir kampanyaya katılmayı aklından bile geçirmesin. bende sıradan bir katılımcıyım nihayetinde. benim başıma gelen neden sizin de başınıza gelebilir.

kampanyaya katılmak için 3 saat sıra bekletip ödeme yapmak için 32 gün beklettikten sonra ek olarak 10 gün boyunca ödeme yapmayıp defalarca bilgi talep etmemize rağmen "şikayetinizi ilgili birime aktarıyoruz, şikayetinizle alakalı en kısa sürede dönüş yapılacaktır" demek dışında hiçbir işlem yapmadılar.

yazılımsal hata olabilir, kaydi hata olabilir, insani hata olabilir hepsini kabul ediyorum ama bu hataların giderilmesinin 10 gün sürmesini ve şikayetin adam akıllı ele alınmıyor olmasını asla kabul etmiyorum.
  • çok şükür bugün de dolandırıldım.
hesabın var mı? giriş yap