• eylül'deki konsere gitmek istiyorum. daha önce gitmediğimden biletlere bakıyorum orkestra orta bölümünden satın alamıyorum. nasıl alacağımı birisi bildirebilir mi?
  • ensemble of silence şarkısıyla tanınan bir müzik grubu. en azından ben öyle tanımıştım. yirmili yaşlardayken çok severdim.
  • ağaçların gölgeleriyle kararttığı ormanları, sabaha karşı sisini, sıcak gün batımlarını, yıldızlı parlament mavisi geceleri hüzünlü kılan grup.
  • geliyor iki gözümün çiçekleri. ben çantaya bi rulo tuvalet kağıdı atmayı düşünüyorum. muhtemelen gözler dolacaktır hem sevinçten hem de müzikten.

canlı canlı dinleme imkanım olacak ilk defa, cidden çok mutluyum.
  • konsere geleceklerini ilk öğrendiğimde aldım biletleri koydum kenara.

üniversite yıllarımın bana bıraktığı efsane grup, efsane müzik.
  • şimdi o kadar olmasa da gençlik yıllarımda deliler gibi dinlediğim gruplardan bir tanesiydi. sadece birkaç yazılı mecmuanın olduğu o dönemlerde neyi ne kadar takip edebildiysek ettiğimiz zamanlardı.. şimdiki şartların ş'si bile yoktu. anathema'dan sonra ülkeye gelme konusunda rekor kıran bir diğer grup olur mu zamanla bilmiyorum. 2 sene üst üste ve 2 şer gün dolu dolu konser vermeleri her grubta olmaz ama neyse..

şimdiki gençler birçok konuda şu an çok daha şanslı, her şeye anında ulaşabiliyorlar ama bu da birçok şeyin değerini pas geçip, hızlıca tüketip geçtikleri bir girdaba dönüşüyor. gece gece bu konuya yazmamın sebebiyse bir diğer şans konusudur gençler için şöyle ki yüzümde tebessüm bırakan böyle güzel öğretmenlere denk gelmekte çok önemli bence..

edit: cümle yarım kalmış. işte bunlar hep *
  • 3 sarkilarini arka arkaya dinleyince canim antidepresan cekiyor mk. hayatimda da hic kullanmadim :)
  • 2019 sonlarında yeni bir albüm yayinlarayarak bizlere yeniden müzik ziyafeti verecekler.
  • güzel depresyona sokan ve almanca öğrenme isteği uyandıran şarkıları olan gruptur. fossegrim and waldpoesie parçalarını çok severim.
  • bana göre çok başarılı bir grup çoğu şarkısını beğenerek dinliyorum ki nick'ime de bakarak görebileceğiniz gibi waldpoesie şarkısını çok uzun zamandır hep dinliyorum gayet başarılı bir gruptur.
hesabın var mı? giriş yap